Gegužės 5 dieną vidaus patalpų kartodromų tinklui (jau galime save vadinti tinklu 🙂 ) sukanka 3-eji metai! Taip! O atrodo, visai neseniai nuvalėme dulkes nuo pirmųjų kartų vos tik baigę įsirengti senajame Drobės pastate, Kaune. Prabėgus 2 metams brandinome dar didesnius tikslus ir prisistatėme Vilniaus auditorijai, atverdami antrojo kartodromo duris. Ir kas gali žinoti, galbūt tai dar ne pabaiga. 

3x daugiau priežasčių švęsti! 

Gimtadienis nėra vienintelė priežastis kodėl galime džiaugtis, nors tiek vaikų, tiek suaugusiųjų gimtadieniai kartodrome – mūsų kasdienybė. Džiaugiamės, nes per trejus metus paruošėme dvi trasas. Per trejus metus surengėme gausybę renginių ir pirmieji pristatėme naktines lenktynes, kurios tapo mūsų varžybų veidu. Džiaugiamės, nes Kaune ir Vilniuje bent po kartą pasilabinome su daugiau nei 60 tūkst. unikalių klientų, mums ištarusių “TAIP”. Norime švęsti net ir dėl to, kad mūsų vardas neretam tapo bendriniu kartingo sinonimu – “kartlandai”. Ir tai tik kelios priežastys dėl ko norime švęsti drauge su Jumis. 

Gimtadienis – draugų šventė! 

Gimtadienis be torto – ne gimtadienis. Bet dar blogiau, jei jo metu nėra Tavo draugų. Todėl šventę rengiame tiems, kurie savo apsilankymais, pasiūlymais, idėjomis ir netgi kritika prisidėjo prie mūsų augimo. Kiekvienam “Kartlando” Kaune ir Vilniuje draugui ir lankytojui. Todėl ir šventė bus skirta “kartlandiečiams”, be kurių savo veiklos neįsivaizduojame. 2-ojo gimtadienio metu sukūrę gražią tradiciją paminėti sezono geriausiuosius to laikysimės ir šį kartą. Vakaro metu bus apdovanoti asmeninės įskaitos ir “Naktinių Le Kartland 166 lenktynių” nugalėtojai ir prizininkai. Nuotaikingomis nominacijomis prisiminsime labiausiai kartodrome pasižymėjusius klientus. O, kad šventė nebūtų vien aplodismentų jūra – kviesime visus sudalyvauti nuotaikingose gimtadienio estafetėse ir laimėti kartodromo draugų dovanas. 

Gimtadienio proga – lenktynių klubas  atnaujintoje “Kartlandas Vilnius” trasoje

Kartodrome nevažiuoti kartingais – nuodėmė. Todėl gimtadienio proga rengiamas kartingo entuziastams jau spėjęs patikti – “Kartlando lenktynių klubas”. Neformaliomis varžybomis ir gera aura pilotus sudominęs klubas šį kartą varžysis jau atnaujintoje “Kartlandas Vilnius” kartodromo trasoje.  Todėl laukia ne tik adrenalino, bet ir netikėtumo kupinos varžybos, kurių nereikėtų praleisti nei vienam šios pramogos mylėtojui. 

Ar dar reikia priežasčių kodėl 3-čiajį “Kartlando” gimtadienį turime švęsti drauge? Jei jų pakanka, tuomet jau šiandien – gegužės 5 dieną, 18:30 susitinkame “Kartlandas Vilnius” kartodrome – Parodų g. 1! 🙂 

Šventės atnaujinimus sekite mūsų paskyros renginyje – 3-čiasis “Kartlando” gimtadienis.