Laisvalaikis, šventės, pramogos – klausimas, kuris ne vieną iš mūsų priverčia atidaryti naršykles ir rašyti į google: pramogos grupei Kaunas. Dažnai tokių klausimų apie šventes didelėms grupėms sulaukiame ir mes. Tiesa, vis dar pastebime žmonių baimę, kad ši pramoga negalėtų būti pritaikyti didelei grupei ar jaučiasi būkštavimas, kad tai suorganizuoti yra sunkus procesas. Netiesa! Tai labai paprasta, o šiuo laisvalaikio praleidimo būdu gali mėgautis įvairaus dydžio grupės. Tad, norėdami išsklaidyti dvejones ir šiek tiek nuimti paslapties šydo nuo organizacinio proceso, sakome, kad tai suorganizuoti yra visai nesudėtinga ir duodame keletą patarimų – žingsnių, kurie lengvai ir greitai leistų Jums pasirūpinti savo švente.

1. Susikurkite viziją ko norite. Nebijokite būti drąsūs, įsivaizduokite savo varžybų formatą, šventės programą ir prašykite mūsų ją įgyvendinti. Praktiškai bet kokia renginio idėja gali būti įgyvendinta.

2. Planavimas. Diena ir laikas yra, bene, svarbiausia, ko reikia nepamiršti organizuojant šventę ar varžybas. Jei renkate nedidelę kompaniją ir norite surengti paprasto formato varžybas – tuomet pradėkite planuoti bent likus savaitei iki šventės dienos. Nors kartodromas ir galės Jums pasiūlyti alternatyvų laiką, tačiau nerizikuokite savo šventės laiko užleisti kitiems, nes didesnių grupių, įmonių varžyboms laikai rezervuojami kur kas anksčiau ir tiesiog gali nutikti taip, kad Jums tinkantis laikas bus užimtas. Jei organizuojamos įmonės varžybos ar didelės grupės šventė – viskuo rūpintis pradėkite bent pora savaičių iki renginio. Įvertinkite, kad papildomai gali užtrukti kitų atributų reikalingų Jūsų šventei užsakymas (pavyzdžiui: maitinimas, apdovanojimai).

3. Šventės formatas. Mes visuomet rasime ką Jums pasiūlyti. Tačiau, tai ne visuomet gali būti Jūsų išsvajotas renginio formatas. Nurodykite formatą, kurio norite rengdami savo šventę – ar tai bus varžybos, ar laisvi kompanijos ar įmonės darbuotojų važiavimai. Galbūt Jūs norite komandinių varžybų. Jei tai vaikų gimtadienis – galbūt Jus domina ne tiek važiavimai, kiek įdomus užsiėmimas vaikams, kurį galėtų pravesti treneris ar instruktorius. Kiekviena šventė yra visiškai individuali, tad vienos visiems tinkamos formulės čia taikyti nereikėtų.

4. Važiavimo trukmė. Kai jau žinote formatą – pagalvokite kokios trukmės važiavimai Jus domina. Trukmę rinkitės atsižvelgdami į tai kokio amžiaus žmonės važiuos, kokio dydžio grupė ir kiek važiavimų rengsite. Prisiminkite, kad ir kaip siektumėte kartingo vilko titulo ir pergalės, kompanijoje visuomet bus žmonių, kuriems tai gali būti pirmas važiavimas kartingu, tad 4 etapai po 10 minučių tokiam žmogui galėtų būti ir per daug. Rinkitės variantą, kuris būtų tinkamiausias daugumai. Juk svarbiausia važiuojant yra malonumas ir smagiai praleistas laikas kartodrome.

5. Rezultatų skaičiavimas. Jei nusprendžiate savo šventės metu rengti varžybas reikėtų nepamiršti ir kuris pilotas bus laikomas varžybų laimėtoju. Pozicija, laikas, o gal norėsite apdovanoti lėčiausius varžybų dalyvius?!

6. Privatumas. Visuomet gerai žinokite – norite privataus renginio ar tam neskiriate jokio prioriteto. Pramogos organizatorius apie tai gali ir nepagalvoti, tad visuomet užbėkite už akių ir pasiteiraukite ar galite pasinaudoti šia galimybe.

7. Papildomi atributai. Jūsų šventei neabejotinai gali prireikti ir papildomų atributų, kurie šventę ar varžybas padarytų tik dar įdomesniais. Pagalvokite ar norėsite po varžybų apdovanoti jų dalyvius, įteikti dalyvio diplomus, medalius, o gal net mini taurytes. Dalyviui visuomet miela gauti prisiminimą iš tokių varžybų. Geriausius pilotus galite apdovanoti prizais, nugalėtojų taurėmis. Patys daugiau nei pusantrų metų dirbdami tiek su individualiais klientais tiek ir su didelėmis grupėmis ir įmonėmis ne kartą tuo rūpinomės ir matome, kad tai jau tampa neatsiejamu šventės atributu. Juk pergalės siekti visuomet smagiau, kai žinai, kad būsi apdovanotas.

8. Maitinimas. Visuomet svarbu įvertinti kiek gali užtrukti Jūsų pramoga, ne tik dėl planavimo, ypač jei tai tik viena iš dienos stotelių, bet ir dėl komforto užtikrinimo. Jei Jūsų varžybos trunka ilgiau, nei įprasti važiavimai rekomenduotina pasirūpinti ir užkandžiais, kurie pertraukėlių metu padėtų pasistiprinti varžybų dalyviams, ar kitiems kompanijos ar įmonės darbuotojams/svečiams. Vienais atvejais maitinimu rūpinamasi pačių iniciatyva, kitais su mūsų, kaip tarpininko pagalba. Tokiu atveju tiesiog reikia pateikti preliminarų pageidavimų sąrašą, ir mes viską suderiname su aptarnaujančia įmone arba galime nukreipti reikiama linkme derinantis patiems. Bene, daugiausiai mums padeda picerija Kaune – XL Pizza, kavinė „Kregždutė“ ar nuo paprasčiausio iki itin prabangaus furšeto galintys paruošti – „Food Projects“. Geras maistas tokių švenčių metu dar vienas karmos taškas visai šventės atmosferai.

Tai yra keletas lengvų žingsnelių, kurie visuomet praverčia organizuojantis savo laisvalaikį su draugais. Tai gali padėti užtikrinti, kad pramoga pavyktų sklandžiai ir smagiai, o pergalės siekimas draugų kompanijoje būtų nepamirštamas.