įmonės vakarėliai Kartlandas

Dažniausiai vieni kitus matome biuruose, susitikimuose, su kostiumais ar aukštakulniais. Toje pačioje aplinkoje tikriausiai yra tekę dalyvauti ir „team building“ užsiėmimuose, kurių metu reikia atlikti nuobodžias užduotis – spręsti testus, žaisti formavimo žaidimus ar kurti verslo planus… Įmonės vakarėliai prasideda baidarių žygiais vasarą ir baigiasi „baliais“ nuomotoje salėje žiemą… Ar TAI vis dar vyksta Jūsų įmonėje? Pasiūlykite savo vadovui surengti kartingo varžybas Kartlande.

Kolektyvo užsiėmimai gali būti smagūs ir įtraukiantys! Tai išskirtinė pramoga komandos stiprinimui ir formavimui. Kartlande Jūsų laukia pramoginė aukščiausiai Lietuvoje esanti 300 metrų ilgio trasa, todėl nuobodu nebus ir pabandyti norės visi. Tik klausimas – kas išdrįs aplenkti savo bosą?

Mūsų tikslas – nauji įgūdžiai, bendravimas, geros emocijos, adrenalinas ir komandinis darbas. Po tokio kolektyvo vakarėlio neliks jokių „sienų“ tarp vadovų ir kolegų. Kiekvienai kompanijai/įmonei pasiūlysime priimtiniausią varžybų formatą, o labai išrankiems – sukursime individualų. Galėsite burti komandas pagal skyrius, amžių ar tiesiog rungtis su savo vadovais ir parodyti, kad siekti aukščiausio rezultato jums nesutrukdys jokios kliūtys!

Pramogos įmonėms KartlandasKiekvienam geram vadovui rūpi jauki darbo atmosfera, tarpusavio komunikacija bei motyvuoti darbuotojai. Tai pasiekti padės patogi apranga, nestandartinė aplinka, komandinės varžybos. Po tokio renginio kiekvienas pasisems pasitikėjimo, atkaklumo ir strateginio mąstymo visiems metų tikslams!

Stereotipai? Į šią pramogą siūlome pažvelgti kitaip. Tai saugi, švari ir itin linksma pramoga. Patalpose įrengta trasa užtikrina, kad Jums kojos nepakiš jokios oro sąlygos. Kartingo varžybas Jūsų kolektyvui surengsime bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru. Paklausite kokio dydžio kolektyvams? Kad ir 100 – veiklos užteks visiems. Jau daugiau nei 3 metai, kaip kuriame geras emocijas su trupučiu azarto ir adrenalino, tad mūsų paslaugus ir dėmesingas kolektyvas padės suvaldyti didelį žmonių būrį ir padės suplanuoti renginio eigą.

Padėsime sukurti tikrą vakarėlį: pasiūlysime geriausius maisto tiekėjus, virtualios realybės pramogas, fotografą, stalo futbolą, pakviesime DJ, orkestrą, vedėją… Kaip sako „you name it“!

O pabaigai, žinoma, apdovanojimai, nugalėtojų taurės ir šampanas!

Dėl renginių rašykite info@kartlandas.lt arba skambinkite +370 696 10555.

„Nėra blogo oro po Kartlando stogu!”