Bernvakaris_mergvakaris_kartlandas

NEMOKĖKITE UŽ JAUNĄJĮ ARBA JAUNĄJĄ! Nuo šiol bernvakario ar mergvakario metu jaunasis arba jaunoji važinėsis – NEMOKAMAI!

Kaip? Viskas labai paprasta! Nuo šiol bernvakario/mergvakario grupėms nuo 6 asmenų, pasirinkusioms ne mažiau nei po 2 bet kurios trukmės važiavimus  už jaunąjį arba jaunąją nereikės nieko mokėti*. Todėl draugams organizuoti išlydėtuves prieš “didžiojo TAIP” dieną bus tik dar lengvesnė užduotis, o azarto kupina pramoga su trupučiu adrenalino tiek vyrams, tiek merginoms paliks pačius geriausius įspūdžius. Ir tam nesutrukdys jokios oro sąlygos, nes važiavimais kartingais galėsite mėgautis po stogu! 🙂

Sezonas jau čia pat – tad, nieko nelaukite ir rezervuokite pačius geriausius laikus mergvakario/bernvakario šventei telefonu +370 696 10555 arba el. paštu – info@kartlandas.lt

Kiekvienam šventės dalyviui bus reikalingi pošalmiai, o šaltuoju metų laiku ir pirštinės –  todėl jeigu jų neturėsite jais pasirūpinti (išsinuomoti arba įsigyti) galėsite kartodrome.

*nemokamas važiavimas jaunajai/jaunajai taikomas, tik tuomet jei grupėje yra ne mažiau nei 6 asmenys, kurioje kiekvienas dalyvis važiuoja bent po du bet kurios trukmės važiavimus.