Treniruotės – varžybos – pasibuvimas su draugais/bendraminčiais. Nuo šiol visa tai mes sutalpinsime į “Kartlando lenktynių klubą”. 

Tikriausiai nesumeluosime sakydami, kad sportas yra geras būdas atsikratyti neigiamų emocijų bei susikaupusios įtampos. Tad mes kviečiame ne tik pasportuoti po darbų, bet kartu smagiai su kompanija praleisti laiką, taip, kaip mokate geriausiai – už karto vairo. Todėl dabar “Kartlandas” įgyvendina iš Vokietijos parsivežtą idėją – kuria savo lenktynių klubą į kurį kviečia prisijungti ir Jus. 

Ką veikia klubo lankytojai? Periodiškai atvyksta susipažinti ir smagiai praleisti vakarą su kitais klubo lankytojais visiškai neformaliose kartingo varžybose. Už karto vairo Jūsų laukia: 

  • Kvalifikacija – 7 minutės (važiuojame laikui); 
  • Lenktynės – 23 minutės (pozicinis važiavimas); 
  • Aptarimas, diskusija, patarimai kitiems ir galimybė gauti juos iš labiau patyrusių. 

Kodėl naudinga atvykti į lenktynių klubą? Tik čia turėsite galimybę visiškai laisvai pabendrauti ir tobulintis su didžiausiais kartingo entuziastais, kurie pilotuoja kartą greičiausiai net ir sapnuodami (statistika dar tikslinama 🙂 ). Smagiai praleisite vakarą. Susipažinsite su “Kartlandas United” komandos nariais, kurie negailės patarimų, kaip patobulinti jau turimus įgūdžius. Ir, beje, šis sportas kaip ant mielių tirpdo kilogramus 😉 Manome, kad šių priežasčių pakanka pirmajam Jūsų vizitui. 

Kas gali lankytis “Kartlando lenktynių klube”? Visiškai visi! Pradedantieji ir senbuviai. Mėgėjai ir profesionalai. Vyrai – moterys. Jei tau nesvetima kartingo pramoga – tuomet, tai dar vienas dalykas prie kurio savo gyvenimo “MUST DO” sąraše turi padėti varnelę. P.S. tai neįpareigojantis susibūrimas, tad lankytis galėsi kada tik panorėjęs. Kuo mūsų bus daugiau – tuo bus tik smagiau! 🙂 

Kada susitinkame? Kovo 9 dieną. Startuojame 20:30, finišuojame – 21:30. 

Kur susitinkame? “Kartlande” – Drobės g. 62, Kaune. 

Norintys dalyvauti su savimi turėkite 22 eurus (30min.) varžyboms. 

Naujienas apie klubą sekite mūsų ir paskyrose Facebook’e: Kartlandas Kaunas ir Kartlandas Vilnius.  

Iki susitikimo!