Kartlandas Racing iššūkis

Atsinaujinęs ir dar galingesnis – į “Kartlandas Kaunas” kartodromą sugrįžta “Kartlandas Racing” iššūkis! Nori patekti į TOP10 kartingų lenktynes arba pretenduoti į GRAND prizą – treniruotę sportiniu kartingu su “Kartlandas Racing” komanda?! Tuomet nieko nelauk ir prisijunk prie azartiškiausio kartingų iššūkio kovą jau dabar!

ESMINIAI FAKTAI APIE IŠŠŪKĮ, KURIUOS TURI ŽINOTI:

 1. Dalyvauti iššūkyje gali net ir pirmą kartą važiuojantis lankytojas;
 2. Iššūkyje dalyvauja suaugusiųjų (leisure) kartais važiuojantys lankytojai;
 3. Kiekvienas papildomas važiavimas nuo galutinio greičiausio rato rezultato numinusuoja 0,05 s. Todėl, dėl TOP10 gali rungtis bet kas.
 4. Užsiregistruoti nieko nekainuoja, tačiau – būtina! To reikia, kad galėtumėme sekti Jūsų rezultatus.
 5. Iššūkis vyksta visą KOVO mėnesį, iki pat kovo 31 dienos, 23:00.
 6. Užsiregistravus net ir mėnesio pabaigoje iššūkio TOP’uose bus įskaitomi visi kovo mėnesio (03.01 – 03.31) važiavimai.
 7. Galutinė iššūkio lentelė skelbiama balandžio 3 dieną.
 8. Balandžio 3 dieną TOP10 greičiausių mėnesio dalyvių gaus kvietimus į visiškai NEMOKAMAS kartingo varžybas kartodrome;
 9. Vienam iš iššūkio dalyvių, įveikusiam per mėnesį ne mažiau nei 10 važiavimų (nepaisant to ar pateks į TOP10 ar ne) burtų keliu bus padovanotas GRAND prizas – treniruotė sportiniu kartingu su “Kartlandas Racing” komanda. Pretendentai privalo tą dieną dalyvauti burtų traukime.
 10. Iššūkio dalyvis turi su savimi vežtis gerą nuotaiką ir emociją, bei tikėti savo sėkme – juk viskas nuo to ir prasideda 🙂

GRAND PRIZAS – be to, kad TOP 10 dalyviams mes surengsime visiškai nemokamas 25 minučių ištvermės varžybas, vienam laimingajam, kuris per mėnesį įveiks ne mažiau nei 10 važiavimų, mes burtų keliu padovanosime treniruotę sportiniu kartingu su “Kartlandas Racing” komanda. Todėl stengtis yra dėl ko.

DATOS:

 • Registracija vyksta iki pat kovo 31 dienos imtinai.
 • Iššūkis vyksta kovo 1-31 dienomis;
 • Rezultatai atnaujinami kas keletą dienų facebook įvykyje – Kartlandas Racing iššūkis
 • Galutinė rezultatų lentelė skelbiama – balandžio 3 dieną;
 • TOP10 finalas ir GRAND PRIZO traukimas vyksta balandžio 3 dieną.

Į iššūkį registruokis čia – REGISTRACIJA!

SĖKMĖS!