Kartlandas United kartingų iššūkis10-čiai mėnesio azartiškiausių ir geriausių “Kartlando” lankytojų – NEMOKAMOS kartingų varžybos

Per gerai, kad būtų tiesa? Ne! Kaip aktyviai praleisti rudens vakarus ar  rutina tapusius pietus ilgai galvoti nereikės. Jau nuo spalio 1 dienos “Kartlandas Kaunas” kartodrome autosporto pramogų mylėtojai galės prisijungti prie “Kartlandas United” rengiamo iššūkio ir laimėti galimybę sudalyvauti kartingo varžybose NEMOKAMAI.

Tai gali būti pirmosios Tavo varžybos! Tiesiog spalio 1-31 dienomis važinėkis “Kartlandas Kaunas” kartodrome ir gerink savo rezultatus. Kuo toliau – tuo labiau tavo rezultatai gerės, o už kiekvieną važiavimą dar ir gausi bonus’o taškų todėl, patekti į TOP 10 gretas nebus sudėtinga.

Kaip mes skaičiuosime rezultatus? Pagal šią “sudėtingą” formulę:

TOP=geriausias rato laikas spalį (s) – įveikti važiavimai x 0,05s.

Skamba sudėtingai? Niekis – mūsų administratorės viską padarys už Jus ir rezultatus skelbs bent kas dvi dienas, todėl atlikinėti matematikos namų darbų nereikės.

Kartlandas United kartingaiAr yra papildomas registracijos mokestis? Ne! Tačiau registracija – BŪTINA.

Trumpą registracijos formą užpildyk čia: REGISTRACIJA.

  • Registracija vyksta iki pat spalio 31 d. imtinai.  Nepaisant registracijos dienos, bus įskaitomi visi mėnesio eigoje įveikti važiavimai.
  • Galutinė rezultatų lentelė bus paskelbta – lapkričio 1 d.
  • TOP 10 finalinės varžybos vyks – lapkričio 2 d. (ketvirtadienį) nuo 19:00.

Rezultatus viso iššūkio metu galėsite sekti facebook įvykyje paspaudus šią nuorodą – „Kartlandas United kartingų iššūkis. No.3, Kaunas.

Papildomai teirautis galite telefonu +370 696 10555 arba el.paštu info@kartlandas.lt