• Vardas, pavardė:  Martynas Bisikirskas.

  • Amžius: 28 metai.

  • Miestas: Vilnius. 

  • Mėgstamiausia sporto šaka: Kartingai.

Martynas apie save: 

Įvardink pirmą į galvą šovusią frazę, kurioje būtų žodis kartingas. “Being second is to be the first of the ones who lose”. 

Kokio lenktynininko rolėje norėtum atsidurti bent dienai? Kodėl? Ayrton Senna

Jei galėtum ryte prabusti įgavęs kokią nors savybę ar sugebėjimą, koks jis būtų? Daugiau užsispyrimo pasiekti to, ko noriu. 

Jeigu paklaustume kokie trys žodžiai tave labiausiai atspindi, geriausiai apibūdina, kokie žodžiai tai būtų? Užsispyręs. Linksmas. Nuoširdus.

Kaip šie trys žodžiai, kuriuos įvardijai siejasi su tavimi ir kartingų pramoga/sportu? Visuomet noriu laimėti, bet net ir pralaimėjęs nenukabinu nosies. Nepykstu – tiesiog pasveikinu nugalėtojus. 

Kiek laiko jau dalyvauji pramoginių kartingų varžybose? 2 metai. 

Kokią savo/komandos pergalę vertini labiausiai? Kuris apdovanojimas tau arčiausiai širdies? Kodėl?  Kartlando 2015-2016 metų varžybų sezono” čempiono taurė. Tai daugiausiai jėgų pareikalavusi taurė, kartu ir maloniausia. Kuomet ji pareikalavo tiek emocijų, tapo man reikšmingiausia. 

Sunkiausia pergalė? Lenktynės? Trumpai papasakok. Ta pati “Kartlando 2015-2016 metų sezono čempiono taurė. Jaučiau jaudulį iki pat paskutinio etapo, o paskutiniojo etapo trasos konfigūracija net pareikalavo pokalbio su pačiu savimi.  

Kas tau sunkiausia lenktynių metu? Startas. Po jo viskas atsistoja į savo vietas. 

Ko daugiau niekada nenaudotum, nedarytum trasoje lenktynių metu? Nemėginčiau trasos atitvarų stiprumo. 

Trumpai papasakok nuo ko prasidėjo tavo kelias su „Kartlandas United“? Nuo 9 h. naktinių lenktynių Ralf Schumacher kartingų centre.

Kokie prisiminimai užplūsta prisiminus prieš metus vykusias 9 h. naktines lenktynes Ralf Schumacher kartingų centre? Noriu atgal. Noriu, kad mūsų komanda “atkimštų” (aplenktų) kuo daugiau vokiečių komandų . Laikas, praleistas kartu su komanda ir emocijos, patirtos varžybų metu, tiesiog kviečia grįžti ir tai pakartoti. 

Kokius lūkesčius sau ir komandai keli šiemet? Koks rezultatas džiugintų labiausiai? Labiausiai norėčiau, kad patektume į TOP 15. 

Ką tau, kaip žmogui suteikė buvimas „Kartlandas United“ dalimi? Bendraminčius, su kuriais smagu leisti laiką, tobulėti, bendrauti, dalintis patirtimi.