• Vardas, pavardė:  Tomas Aliukevičius.

  • Amžius: 31 metai. 

  • Miestas:  Kaišiadorys.

  • Mėgstamiausia sporto šaka: Autosportas. Kartingai.

 

Tomas apie save: 

Įvardink pirmą į galvą šovusią frazę, kurioje būtų žodis kartingas? Ar atsimeni tą dieną? Kokią? Kai su kartingu skridai į pievą. 

Kokio lenktynininko rolėje norėtum atsidurti bent dienai? Kodėl? Bet kurio, kad ir Kimi Raikkonen. Tik, kad ta diena būtų lenktynių savaitgalio ir aš galėčiau valdyti F-1 bolidą. 

Jei galėtum ryte prabusti įgavęs kokią nors savybę ar sugebėjimą, koks jis būtų? Norėčiau mokėti skristi.  

Jeigu paklaustume kokie trys žodžiai tave labiausiai atspindi, geriausiai apibūdina, kokie žodžiai tai būtų?  Žilas geras senelis. 

Kaip šie trys žodžiai, kuriuos įvardijai siejasi su tavimi ir kartingų pramoga/sportu? Turiu daugiau patirties vairuojant kartingą, “nežudau” žmonių – esu gerietis ir negailiu patarimų jaunesniems. 

Kiek laiko jau dalyvauji pramoginių kartingų varžybose? Nuo 2012 metų vasaros. Tad, jau 4 metai. 

Kokią savo/komandos pergalę vertini labiausiai? Kuris apdovanojimas tau arčiausiai širdies? Kodėl? “Naktinių Le Kartland 166 lenktynių” turnyro taurė ir laimėtas prizas – treniruotė sportiniu automobiliu.  

Sunkiausia pergalė? Lenktynės? Trumpai papasakok. Buvo vienerios varžybos, kurių metu galėjau būti pirmas, bet sugedus varikliui nebefinišavau. Tai stipriai sumažino mano motyvaciją. 

Kas tau sunkiausia lenktynių metu?  Būna momentų kuomet į galvą lenda pašalinės mintys, kurios trukdo susitelkti į pagrindinį dalyką – vairavimą. 

Ko daugiau niekada nenaudotum, nedarytum trasoje lenktynių metu? Daugiau niekuomet sumaišęs savo komandos nariams nemėginsiu kaip nors ištaisyti to ką padariau – tai tik dar labiau gali pakenkti. 

Trumpai papasakok nuo ko prasidėjo tavo kelias su „Kartlandas United“? Pirmojo varžybų sezono metu “Kartlande”, kuomet kartu varžybose dalyvavome su Martynu labai susidraugavome su “Kartlando” kolektyvu. Taip ilgainiui tapome komandos nariais. 

Kokie prisiminimai užplūsta prisiminus prieš metus vykusias 9 h. naktines lenktynes Ralf Schumacher kartingų centre? Visų pirma tai išvyką į Heide Park’ą ir stiprų teambuilding’ą. Besikeičiančios oro sąlygos lenktynių metu buvo pats geriausias išbandymas man. Ir, žinoma, pati kartodromo struktūra ir aukštas varžybų lygis. 

Kokius lūkesčius sau ir komandai keli šiemet? Koks rezultatas džiugintų labiausiai? Visų pirma tai noriu iš savęs “išspausti” maksimumą. Iš komandos norėčiau tikėtis bent TOP 15. 

Ką tau, kaip žmogui suteikė buvimas „Kartlandas United“ dalimi? Daug…Prasiplėtė mano akiratis, sutikau naujus žmones, pažinau dar daugiau mėgstančių auto sportą žmonių. Įgijau daug naudingos patirties vairuojant tiek vidaus, tiek ir lauko trasose. Jei ne “Kartlandas United” – manau, dar tikrai nebūčiau turėjęs galimybės pravažiuoti su KZ2