Kol tyngiai leidome savaitgalį ir šiaip ne taip iškentėme sunkiausią savaitės dieną – pirmadienį, Kartlandiečiai tuo metu išvykę į užsienį semiasi patirties. Visų pirma turbūt reiktų pradėti nuo komandos pasiųstos į tokią žvalgybinę misiją. Šį kartą Kartlandiečius atstovauja 2 Kartlando darbuotojai ir 2 Kartlando gyventojai, geriau žinomi savo pseudonimais – Chrustiku ir Schumiu. Na ar ne tobula rinktis idėjas ir kurti ateities planus, kai turime ir administracija ir klientų pasisakymus?

Grįžtant prie pačios kelionės tikslo. Reiktų pabrėžti daugiskaitą – tikslų. O tikslai tokie:

  • Nuvykti į kasmetinę kartingų parodą – šiemet ji jau 23-ioji. Tai vienintelė tokio dydžio paroda visoje Europoje, kuri vyksta Vokietijoje.
  • Tikslas numeris 2! O galbūt ir numeris 1 – parsivežti 2 kartingus, skirtus 8-10 metų jaunuoliams. Jokių per mažų ar per didelių kartingų nebebus. Bus būtent tai ko jums reikia!
  • Na, kad jau Kartlandiečiai keliauja po Europa reikia žvilgtelėti kaip ir kolegos gyvena. Pagrindiniai taškiukai žemėlapyje padėti ant dviejų kartodromų  –  Michael Schumacher ir Ralf Schumacher. Ko gero pavardės pasako, kad bus tikrai įdomu.

Na, o kol laukiame žinių ir nuotraukų iš kolektyvo, galime paganyti akis į nuotraukas kaip atrodė Kartingų paroda:

Į šią parodą atkeliauja visi kartingų gamintojai su savo naujausiais kartingų modeliais, kartodromų aptarnavimo sistemų žinovai ir kūrėjai taip pat laiko matavimo platintojai. Na viskas ko reikia yra ten. (Ko gero, net ir to, ko nereikia 🙂 )

Indoorkart2000 – Race Center

Pirmasis kartodromas, kurį aplankė mūsų keliautojai – Indoorkart2000 – Race Center (Frankfurtas, Vokietija).  Šis kartodromas vienas iš didžiausių visoje Vokietijoje. Kartodromas ne tik turi savo kavinę, bet ir dvi atskiras trasas – suaugusiųjų bei vaikų. Esant didesnėms varžyboms trasos sujungiamos į vieną didelę.

Greitu metu turėsime daugiau naujienų iš mūsų korespondentų užsienyje. Sekite naujienas. 🙂