Treniruotės – varžybos – pasibuvimas su draugais/bendraminčiais. Arba tai, ką mes vadiname “Kartlando lenktynių klubu”. 

Prieš du mėnesius iš atskaitos taško pajudėjęs “Kartlando lenktynių klubas” kviečia visus kartingo entuziastus ir pramogos bendraminčius susitikti ir smagiai praleisti ketvirtadienio vakarą už karto vairo. Tad jei esi neabejingas greičio ir adrenalino pojūčiui, o galbūt seniai svajojai, bet neišdrįsai pasivaržyti su trasos vilkais – esi laukiamas kovo 30 dieną, “Kartlandas Kaunas” kartodrome. 

Kartlando lenktynių klubas“Kartlando lenktynių klubo” pereinamoji garbės taurė 

Trečias susitikimas ir pasisekusi klubo idėja turėtų būti įprasminta. Tad ilgai nesvartę idėjos sumanytojai nusprendė įsteigti pereinamąją taurę, kurią po kiekvieno susitikimo papuoš geriausio piloto vardas ir pavardė. Juk smagu prisiminti savo pasiekimus, o kartu ir jais pasidalinti su kitais. Tai klubo nariai padarys ir šį kartą, kartu dar labiau motyvuodami išmėginti savo jėgas ir tobulėti asmeniškai prie klubo naujai prisijungiančius kartingo aistruolius. 

“Kartlandas” ketvirtadienio vakarą kartodromo vadžias perduos lenktynių klubui

Kartingo pramoga bus dar įdomesnė ir smagesnė, kuomet jos nevaržys per daug į rėmus įsprausti varžybų dalyviai. Jokių teisėjų ar griežtų baudų – tik važiavimas kartu ir siekis tobulintis savo važiavimo technikas tai darant su tikrų tikriausiais savo amato mylėtojais ir profesionalais. Kaip ir įprasta, į klubo pilotų būrį įsilies ir “Kartlandas United” komandos nariai, kuria negailės patarimų kaip patobulėti trasoje bei paakcentuos dažniausiai daromas klaidas. Na, o visą klubo varžybų eigą koordinuoti ir reikiama linkme pakreipti galės patys dalyviai – trasos šeimininkai čia bus “Kartlando lenktynių klubas”. 

Ką veikia klubo lankytojai? Periodiškai atvyksta susipažinti ir smagiai praleisti vakarą su kitais klubo lankytojais visiškai neformaliose kartingo varžybose. Klubiečiai vakarą praleis šio formato varžybose:

  • Kvalifikacija – 7 minutės (važiuojame laikui); 
  • Lenktynės – 23 minutės (pozicinis važiavimas); 
  • Aptarimas, diskusija, patarimai kitiems ir galimybė gauti juos iš labiau patyrusių. 

Kada susitinkame? Kovo 30 dieną. Startuojame 20:00, finišuojame – 21:00 (preliminariai).  

Kur susitinkame? “Kartlandas Kaunas” kartodrome – Drobės g. 62, Kaune. 

Norintys dalyvauti su savimi turėkite 22 eurus (30min.) varžyboms. 

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS NĖRA. 

Naujienas apie klubą sekite mūsų ir paskyrose Facebook’e: Kartlandas Kaunas. Daugiau apie klubą skaitykite – “Kartlando lenktynių klubas”. 

Keletas nuotraukų iš paskutinio “Kartlando lenktynių klubo” Kaune.