Lenktynių-klubas_kartlandas

Jau penktą kartą Kaune – “Kartlando lenktynių klubas”. Nepraleisk paskutinio šių metų neformalaus pasispardymo kartingų trasoje!

Kiek daugiau nei prieš pusmetį startavęs neformalus pasibuvimas su bendraminčiais po “Kartlando lenktynių klubo” pavadinimu – gruodžio 1 dieną vyks  jau penktą kartą. Tad jei dar nebuvai ar pamiršai, ką reiškia lėkti kartodromo trasoje – uždek žalią šviesą savyje ir planuok paskutinį rudens ketvirtadienio vakarą su mumis.

Neišsigąsk klubo pavadinimo. Prie jo prisijungti gali bet kas norintis ir prijaučiantis šiai pramogai. Jokios varžybų konkurencijos čia nebus (na gal tik truputį trasoje ir labiausiai su savimi). Jokių ilgai trunkančių ir įpareigojančių turnyrų. Mūsų tikslas aktyviai praleisti vakarus, o vis svarstantiems, kaip pasigerinti savo rezultatus – padėti to išmokti iš puikiai pažįstančių trasą lankytojų. Todėl čia laukiami visi.

Ką veiksime? Neformaliai varžysimės šiuo formatu:

  • Kvalifikacija – 7 minutės (važiuojame laikui); 
  • Lenktynės – 23 minutės (pozicinis važiavimas); 
  • Aptarimas, diskusija, patarimai kitiems ir galimybė gauti juos iš labiau patyrusių.

Kada? Gruodžio 1 diena, nuo 20:30.

Kur? “Kartlandas Kaunas” kartodrome, Drobės g. 62, Kaune.

Kaina? 22 eurai.

Registracija? Išankstinė registracija netaikoma, tad laukiame visų susidomėjusių aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. 

Atnaujinimus apie lenktynių klubą sekite mūsų facebook paskyroje – “Kartlandas Kaunas”. Teirautis dėl daugiau informacijos galite telefonu +370 696 10555 arba el. paštu – kaunas@kartlandas.lt