Lenktynių-klubas-kartingai kaune

Kartlando lenktynių klubas – geriausias būdas išmokti varžytis kartingu!

Viduje kirba mintis stotis prie lenktynių starto linijos, bet vis ramybės neduoda įsitikinimas, kad dar ne laikas? Atvyk į “Kartlando” lenktynių klubą ir kartu su bendraminčiais išmėgink laisvo formato varžybas bei sužinok, kaip trasos rekordų siekia kartodromo entuziastai.

Pavasarį startavęs “Kartlando” lenktynių klubas grįžta į Kauną užpildyti adrenalinu rūškanus rudens vakarus. Rugsėjo 28 dieną jau 4 kartą kartodromo trasoje šeimininkaus tobulėti ir gerai praleisti laiką susirinkę lankytojai, o po draugiškų varžybų geriausiai pasirodęs pilotas kartu galės įsirašyti savo pavardę ant pereinamosios klubo taurės.

Neapsigaukite – klubas nėra uždaras – prie jo prisijungti gali bet kas norintis ir prijaučiantis šiai pramogai. Jokios varžybų konkurencijos čia nebus (na gal tik truputį trasoje ir labiausiai su savimi). Jokių ilgai trunkančių ir įpareigojančių turnyrų. Mūsų tikslas aktyviai praleisti vakarus, o vis svarstantiems, kaip pasigerinti savo rezultatus – padėti to išmokti iš puikiai pažįstančių trasą “Kartlando” lankytojų. Todėl čia laukiami visi.

Ką veiksime? Varžysimės šiuo formatu:

  • Kvalifikacija – 7 minutės (važiuojame laikui); 
  • Lenktynės – 23 minutės (pozicinis važiavimas); 
  • Aptarimas, diskusija, patarimai kitiems ir galimybė gauti juos iš labiau patyrusių.

Kada? Rugsėjo 28 dieną, nuo 20:00.

Kur? “Kartlandas Kaunas” kartodrome, Drobės g. 62, Kaune.

Kaina? Simboliniai 22 eurai.

Registracija? Atvyksiančius prašome registruotis šioje formoje – REGISTRACIJA

Atnaujinimus apie lenktynių klubą sekite mūsų facebook paskyroje – “Kartlandas Kaunas”. Teirautis dėl daugiau informacijos galite telefonu +370 696 10555 arba el. paštu – kaunas@kartlandas.lt