Kartodromas Kartlandas

Gegužės 5 dieną kartodromų tinklui „Kartlandas“ suėjo ketveri metai. Šia proga Kaune ir Vilniuje įsikūrę kartodromai švęsti pradėjo dar balandžio 25 dieną, su dvejų metų sukaktimi Vilniuje gyvuojančiam vidaus kartodromui ir finišavę Kaune, kur ir kilo kitokias kartingo pramogas siūlančio vidaus kartodromo idėjos užuomazgos. Šia proga gegužės 4 dieną, Volfas Engelman studijoje buvo surengta išskirtinė šventė lojaliausiems kartodromo lankytojams ir bičiuliams.

Kartodromas KartlandasŠventinio vakaro metu Volfas Engelman studijoje kartodromo atstovai reziumavo visos šventinės savaitės rezultatus, kurios metu abiejuose kartodromuose Kaune ir Vilniuje klientai paliko per 200 palinkėjimų, sudalyvavo tiek oficialiose, tiek neformaliose lenktynėse, galėjo dalyvauti šventinėje loterijoje ar mėgautis specialiai klientams skirtu gimtadienio tortu. Tiesa šių buvo net trys – vienas skirtas paminėti „Kartlandas Vilnius“ kartodromo 2 metų gimtadieniui, antrasis šventiniam „Lenktynių klubui“, „Kartlandas Kaune“ ir trečiasis jau švenčiant ketverių metų gimtadienį gegužės 4 dieną.

Vis tik didžioji intriga laukė gegužės 4-ąją, kuomet ne tik buvo prisimintos ketverių metų akimirkos, bet ir pristatyta didžioji „Kartlando“ intriga, apie kurią vadovai dar nedrąsiai kalbėjo tik artimiausių žmonių rate. „Taip, mes plečiamės! Ir dabar jau drąsiai galiu pasakyti, kad vasarą startuos trečiasis „Kartlando“ vidaus kartodromas, kuris savo duris atvers Vilniuje, dar geriau kitiems žinomame, Taksi parko pastate“. Tokiais žodžiais šią naujieną patvirtino ir kartu padėkojo visiems susirinkusiems, kartodromų savininkas ir idėjos sumanytojas – Mantas Krivickas. Mantas, kartu prabrėžė ir tai, kad viso to nebūtų pasiekęs be savo komandoje jau esančių 28 žmonių kolektyvo, kurie kaip pats teigia sudaro ne 10, o visus 280, sakydamas, kad “jei aš galėjau padaryti dešimtukai, tai kartu galime visiems 280-čiai”.

Kartodromas KartlandasĮ šventę susirinkę svečiai išgirdo ne tik tai. Kauno padalinio vykdomasis direktorius Edvardas Grabliauskas kartu pristatė ir dar vieną iniciatyvą, sukurti kartingo turnyrą vaikams, remiantis užsienio gamintojų Briggs&Stratton patirtimi, kuris atvertų didesnes galimybes varžytis kartais dar didesniam norinčių ratui, ko šiai dienai Lietuvoje, deja, bet sau leisti gali tik maža šio sporto mėgėjų bendruomenė.

Be viso to, svečiai buvo supažindinti su sekančių metų lenktynių sezono gairėmis, preliminariomis datomis ir formatu, kuris ne tik, kad turėtų tapti dar ilgesnis, bet kartu ir patobulėti, dėl galimybių lenktynes stebėti gyvos transliacijos metu. Kadangi, šis vakaras buvo dedikuotas ne tik gimtadienio šventei, bet kartu ir apjungė naktinių „Le Kartland‘199“ lenktynių sezono apdovanojimus  – viso vakaro metu atminimo dovanas atsiimti buvo pakviestos net 22 prie turnyro prisijungusios komandos, o vakarui užsibaigiant ir TOP3 komandos šiame sezone iškovojusios pergalę.

Vakarui dar daugiau šarmo ir žavesio suteikė ir išskirtinai pas vieną iš pagrindinių sezono partnerių Volfas Engelman jų studijoje surengta vakaro programa, kuri pasipildė nuotaikingomis nominacijomis klientams už jų nuopelnus kartodromui ar smagius nutikimus. Kaip viena iš kartodromo viešųjų ryšių specialisčių Rūta Reifonaitė teigė: „Kartlandas yra žmonės ir idėjos, o kartai tai tik maža dalis to,  dėl ko mes esame čia. Todėl gimtadienis yra ta Kartodromas Kartlandasdiena, kuomet galime atiduoti duoklę tiems, kurie visus metus nestokojo mums patarimų, kartais išsakydavo ir pastabas, kurias „suvirškinę“ galėjome tobulėti ir pasiekti tokį rezultatą, kokiu galime džiaugtis dabar“. Tikriausiai dėl šios priežasties šiemet „Kartlandas“ savo gimtadienį pasitiko su šūkiu „Kartlandas užkuria šypseną“, kuris ir atspindi žmonių kartodrome ir jų emocijos svarbą.

Emocija, muzika, jauki atmosfera, nuotaikingi ir jautrūs prisiminimai bei perspektyvos. Taip atšventė savo ketvirtąjį gimtadienį kartodromai „Kartlandas“.