Gyvūnai kartodrome? Zoologijos sodas kartingų trasos pašonėje? Greičiausiai sutiksite, kad tai mažų mažiausiai neįprasta. Bet čia – aukščiausiai Lietuvoje įsikūrusiame vidaus patalpų kartodrome galima sulaukti pačių netikėčiausių dalykų. Vienas iš jų – rugpjūčio 28 dieną įvykusi Lietuvos Zoologijos sodo išvažiuojamoji edukacija.

Sekmadienio popietę surengti tokį neįprastą kartodromui reginį padėjo Zoologijos sodo edukologės Violeta ir Erika. Lengvai nustebusios, kaip gali atrodyti kartodromas vidaus patalpose edukologės nuostaba pasidalino ir su apsilankiusiais vaikais ir jų tėvais. Nors ir  neišvydome riaumojančių liūtų ar taip visų mylimo “Kartlando” globojamo žirafos patino Nafario, čia laukė informatyvi pamokėlė apie zoologijos sodo gyventojus, dainuojančius madagaskaro tarakonus (jų, tiesa, edukologės nerekomendavo laikyti rankose) bei tarantulo Marytės ilgo gyvenimo istorija bei jau išaugti jos “apdarai”. Susirinkę taip pat galėjo apžiūrėti kupranugario kailį ir jį paliesti, pamatuoti roplių išnaras bei įsitikinti kiek vis tik sveria vienas žirafos kaklo slankstelis.

Tai ir dar daugiau smagių istorijų iš zoologijos sodo edukologių galėjo sužinoti susirinkę dalyviai į išvažiuojamąją edukaciją. Na, o po zoologijos sodo apsilankymo Kartlande, metas į svečius keliauti ir mums – tik šį kartą ne tik aplankyti Nafario, bet ir surengti itin nuotaikingas kartingo tempimo varžybas. Tad, susitinkame jau rugsėjo 4 dieną (sekmadienį) Lietuvos zoologijos sode – “Zuikių mokykloje”. 

Daugiau apie renginį rasite čia.