Į kartodromą “Kartlandas” žaibišku greičiu atkeliauja šventės. Jau dabar čia atvykus galima ne tik apžvelgti kartodromo priimamajame besipuikuojančią gyvą eglę, bet ir dar įspūdingesnes rankų darbo puošmenas, kuriomis pasirūpino “Kartlando mokyklos” mokinių būrys. 

Tikrai taip!  Šiemet tradicinio eglės puošimo atsisakęs kartodromo kolektyvas šį procesą perleido jauniausiems “Kartlando” trasos lenktynininkams. Sekmadienio popietę čia buvo surengtos draugiškos “Kartlando mokyklos” mokinių kartingo varžybos, kurių metu priimamąjį užpildė vaikų ir tėvų tandemas, pasiruošęs ne tik pasivaržyti, bet ir sukurti bendrą “Kartlando” eglės įvaizdį.

Jaunieji mokyklos pilotai sekmadienio rytą galėjo savo rankų darbo eglės papuošimą iškeisti į nemokamą treniruotę. Tad, maži namų darbai su tėvais (vaikai nevengė pasakoti istorijų, kaip pagamino savo išradingus žaislus) nugulė ant eglės, o kartu ir padėjo padaryti puikią įžangą be prasidedančioms šventinėms vaikų varžyboms.

Kaip mokyklos treneris Ignas Palaima teigė: “Šis renginys nebuvo varžybinis – dabar buvo puikus metas besitreniruojantiems vaikams sukurti laisvo formato ir kartu kūrybos reikalaujančią popietę, padėjusią atidaryti šventinį periodą kartodrome”. Tad, nesudėtingo formato varžybos ir kiekvieno prisilietimo pareikalavusi eglės papuošimo procedūra apjungė net 26 jaunuosius kartingo entuziastus.

Po pusdienį trukusių draugiškų varžybų simboliškai buvo apdovanoti ir jų kiekvieno pogrupio nugalėtojai, pradedant nuo jauniausių (4-6 metų) ir baigiant paaugliais. Mokyklos treneriui apdovanoti dalyvius padėjo ir kartingo vicečempionas – Gustas Grimbergas. Kartu prisiminimo medaliai buvo išdalinti ir visiems varžybų dalyviams už jų pastangas ir smulkmenas šventinei “Kartlando” eglei, kurios praėjus šventėms tikrai niekur neprapuls, tačiau bus panaudotos aukcionui renkant lėšas.

Varžybų nugalėtojų klasės:

Puffo klasė (4-6 metų vaikai):
1 vieta – Majus Mažinas;
2 vieta – Vincas Vėjas Rutkauskas;
3 vieta – Arnas Skučas;

Go kart klasė (vyresniųjų):
1 vieta – Rojus Kunigėlis;
2 vieta – Karolis Smalskas;
3 vieta – Vilius Reškevičius;

Mini klasė:
Finalas A:
1 vieta – Nojus Grigaravičius;
2 vieta – Dominykas Jančauskas;
3 vieta – Aironas Dapkevičius;

Finalas B:
1 vieta – Karolis Lelešius;
2 vieta – Nikas Kalnutis;
3 vieta – Markas Šilkūnas;

Finalas C:
1 vieta – Matas Seniuta;
2 vieta – Jogaila Rakita;
3 vieta – Emilija Toma Tamašauskaitė;