Aukščiausiai Lietuvoje įsikūręs vidaus patalpų kartodromas „Kartlandas sako: „Gana laukti – laikas pradėti lenktynes“. Tad, visų ištroškusių adrenalino, azarto ir greičio laukia ne vienerias intriguojančias varžybas pateiksiąs sezonas.

Nuo šiol varžytis bus neįtikėtinai smagu, nes nebereikės nerimauti, kad vienos praleistos varžybos galės nulemti viso turnyro sėkmę. Pasakę „Ne“ ilgiems čempionatams Kartlandas vis kvies į vienos dienos varžybas bei siūlys naujus lenktynių formatus ir trasos konfigūracijas. Žinoma, kaip be treniruočių – iš anksto paruoštoje treniruočių trasoje, kaip ir pernai, taip ir šiemet galės tobulintis savo įgūdžius ne tik varžybų dalyviai, bet ir visi kiti kartodromo lankytojai norintys išmėginti kartingo sportui sukurtą trasos konfigūraciją bei įgauti naujų potyrių.

Kad visas 2015-2016 metų lenktynių sezonas įgautų dar daugiau prasmės jį vainikuos TOP 3 visų varžybų lenktynininkų apdovanojimai. Po kiekvienų vienos dienos varžybų 10 geriausių gaus taškus, kurie sumuosis į bendrą sezono įskaitą. Tai galios ir „LeKartland 66‘ endurance race“ komandų nariams. O pasibaigus sezonui trims daugiausiai taškų surinkusiems lenktynių dalyviams bus išdalintas prizinis fondas, kurio vertė – net 1000€. Tikriausiai net nekyla abejonių, kad dalyvauti ir stengtis yra dėl ko.

Praėjusių metų pažiba tapęs ir kartingų varžybas pakėlęs į kitą lygį „Le Kartland 66‘ endurance race“ sugrįš į „Kartlando“ trasą – dar geresnis, dar stipresnis, dar labiau prestižinis. Bėgimas, šuoliai į kartingus, keitimasis, emocijos ir bekuriantys strategijas kartingų pilotai susirinks tam, kad galėtų įrodyti, ko yra verti. Ir tai bus vienintelis toks sezono kartingų turnyras, kurio praleisti nesinorės nė vienam kartingo sporto mylėtojui.

Ko verti įrodyti galės ir varžybų organizatoriai, kurie pasistengs, kad varžybos persikeltų į kitą – aukštesnį, profesionalesnį lygį. O profesionalumo lygiui pasiekti padės griežtesnės taisyklės, kurių laikomasi ir profesionaliame kartingo sporte. Tad, apsišarvavę kantrybe, objektyvumu ir… šypsena, teisėjai negailės baudų prasižengusiems pilotams.

Su pirmosiomis sezono varžybomis kartodromas Kaune „Kartlandas“ startuos jau spalio 1-ają. Čia pirmą kartą po ilgos pertraukos kartodrome susirinkę pilotai galės įrodyti, kas ilgus vasaros savaitgalius leido gulėdami prie jūros, o kas tyliai besiruošdami kartingų lenktynėms. Ir, žinoma, pastangos neliks neįvertintos. Po pirmųjų, kaip ir kiekvienų sezono varžybų, nugalėję dalyviai bus apdovanoti prizais bei dovanomis.

Toks energingas, intriguojantis ir iššūkius siūlantis kartingų lenktynių sezonas vis greičiau atkeliauja į „Kartlandą“. Kartingo sporto vilkams ir mėgėjams laikas prabusti ir pasiruošti išbandyti jėgas siekiant aukščiausių pergalių aukščiausiai Lietuvoje įsikūrusiame kartodrome „Kartlandas“. Tad, belieka lygiai trys savaitės – kai visa „Drobė“ netils nuo lekiančių kartingų ir svylančių padangų kvapo.