„Kartlandas Open Cup“ varžybų organizatoriai atidengia paslapties šydą – nugalėtojo lauks dar vienos varžybos Vokietijoje

Ilgai paslaptyje laikę pagrindinį kartingų turnyro „Kartlandas Open Cup“ prizą, varžybų organizatoriai atskleidė paslapties šydą. Paskutiniojo turnyro etapo metu – liepos 9d., turnyro nugalėtojui bus įteiktas bilietas į 24h. „Ralfo Schumacherio kartingų centro“ organizuojamas varžybas Vokietijoje, Bispingeno mieste*. Tai ne tik vertingas prizas, bet kartu ir galimybė patirti neišdildomų įspūdžių startuojant varžybose su mišria auto ir kartingo sporto meistrų ir mėgėjų  komanda iš Lietuvos.

Turnyro nugalėtojas kartu su „Kartlandas – Artas Racing“ komanda į varžybas Vokietijoje, Bispingene įsikūrusiame Ralfo Shumacherio kartingų centre keliaus Rugsėjo 19d. Pernai šios labai daug ištvermės pareikalavusios 24 valandų trukmės varžybos surinko net 18 stiprių komandų. Todėl šiemet „Kartlandas Open Cup“ organizatoriai užsispyrė surinkti savo komandą ir varžybose sudalyvauti patys. Komandos sudėtyje jau turėdami 8 pilotus, organizatoriai pasišovė susirasti ir 9-ąjį narį, kuris savo sugebėjimus įrodytų ne mažiau ištvermės reikalaujančiame kartingų turnyre „Kartlandas Open Cup“.

Kartlandas Open Cup“ turnyro nugalėtojas varžybose Bispingene, besikeisdamas su savo komandos pilotais turės įveikti  1000m. trasą, besikeičiant su savo komandos pilotais. Pagal taisykles, vairuotojui visų varžybų metu yra leista važiuoti ne ilgiau  nei 480 minučių, atliekant sustojimą ne vėliau nei po 75 minučių. Tad, dalyvių lauks iš tiesų daug jėgų reikalaujančios 24-ios valandos. Kaip ir „Kartlande“ taip ir „Ralfo Shumacherio“ kartingų centro varžybose įvykio metu bus išleidžiamas „Safety Kart‘as“ pristabdysiantis eismą trasoje. Ir tai tik keletas su varžybomis susijusių detalių. Su kitomis turnyro nugalėtojas bus supažindintas patekęs į komandos sudėtį.

Kalbant apie komandos sudėtį, vertėtų atskirai paminėti visus jos pilotus. Tarp jų yra tiek kartingų, tiek ir auto sporto profesionalai bei mėgėjai. Vienas iš jų – Lietuvos ir Europos kartingų čempionatų prizininkas ir nugalėtojas, kartingų sporto klubo „Paske Racing“ žvaigždė – Paulius Paškevičius. Kartu su juo ir kitas „Paske Racing“ komandos narys,  aukštų pergalių pasiekęs kartingų sporto srityje – Ignas Misevičius. Komandos vedlys ir formuotojas, ilgametis automobilių mechanikas, kartu sudalyvavęs ne vienose kartingų ir kitose automobilių varžybose – Edvardas Grabliauskas. Jis, kartu su savo komandos draugu, bei kitu į Vokietiją vykstančiu pilotu Jonu Šiaudikiu iškovojo antrąją vietą „Le Kartkand66‘ endurance race“ turnyre. Šią šaunią komandą papildys ir ne mažiau puikių pergalių pasiekęs kartingo srityje pilotas – Vytautas Surdokas ( kitiems geriau žinomas, kaip Dzūkelis).

Komandoje profesionalumu pasižymi ir „Artas Racing“ pilotas, vienas iš geriausių Lietuvos žiedininkų, Darius Baltramiejūnas bei jo sūnus Augustinas. Ir, žinoma, tam, kad įnešti naujų idėjų prie komandos prisijungti pakviestas sėkmingai kylantis šiame sporte, Martynas Bisikirskas. Per pusę metų, atsitiktinai startavęs vienose kartingų varžybose ir pradėjęs su mažesnėmis pergalėmis, dabar Martynas gali džiaugtis sunkaus darbo rezultatais: Le Kartland66‘endurance race, turnyro 3-ioji vieta,Kartlandas Open Cup“ 2 etapo – 3-ioji vieta, „Remmers“ taurės, 1 etapo – 2-oji vieta.

Apžvelgę pagrindinį „Kartlandas Open Cup“ turnyro prizą, varžybų Vokietijoje principą ir pristatę komandą, su kuria turnyro nugalėtojas turės galimybę startuoti 24 valandas truksiančiose varžybose „Ralfo Shumacherio kartingų centre“ primename, kad sekantis turnyro etapas vyks gegužės 21 dieną. 19 val., aukščiausiai Lietuvoje esančiame vidaus patalpų kartodromeKartlandas“.

Daugiau informacijos apie turnyrą rasite čia.

*Prizas nekeičiamas į pinigus, neperleidžiamas kitam asmeniui, tai pat neapmokamas startuojant su kita komanda. Prizo nugalėtojui nusprendus nedalyvauti varžybose, jo prizas bus iškeistas į kuponus, kurių vertė pusė startinio mokesčio. Prizo vertė 218€ arba 752,71LTL. Dalyviui apmokamas tik startinis mokestis.