Aukščiausiai Lietuvoje įsikūrusio vidaus patalpų kartodromo „Kartlandas“ rengiamų „Naktinių Le Kartland 166 lenktynių“ turnyras jau įpusėjo. Tačiau vienas iš svarbiausių jo akcentų – nugalėtojo prizas liko slėptis už širmos. Tiesa, metas jį atidengti ir pristatyti visiems. Kovo 4 dieną – o tiksliau jau kovo 5-osios naktį – turnyro nugalėtojas džiaugsis ne tik užtarnauta pergale ir garbe – bet ir autosporto entuziastų „Tėvas Racing“ įsteigtu prizu – asmenine komandos treniruote sportiniu automobiliu Nemuno žiedo trasoje ir profesionalų konsultacija.

Šį kartą prizu apdovanoti turnyro nugalėtoją pasišovė tikri autosporto asai ir profesionalai – klubas „Tėvas Racing“. Užsiimdami ne tik sportinių automobilių nuoma bei kitomis šios srities paslaugomis, „Tėvas Racing“ žino, ką pasiūlyti šio sporto mėgėjams. Būtent jie suteiks išskirtinę galimybę „Naktinių Le Kartland 166 lenktynių“ nugalėtojų komandai išmėginti jų sportinį Suzuki Swift Sport 2007. Komanda „Nemuno žiedo“ trasoje galės prasukti net 50 ratų šiuo sportiniu automobiliu, instruktuojant Ignui Gelžiniui arba Jonui Gelžiniui. O pačio prizo vertė siekia net 750 Eurų!

Pristačius prizą, verta paminėti ir jo steigėją. „Tėvas Racing“ ne tik gali parūpinti vieną iš savo lenktyninių automobilių renginiui, varžyboms ar treniruotei, tačiau suteikti net ir sportinio ar ekstremalaus vairavimo mokymus. Pastaraisiais rūpinasi Jonas Gelžinis ir Ignas Gelžinis. Ignas ir Jonas – vieninteliai Lietuvoje yra baigę FIA Institute Young Driver Excellence Academy kursus, į kuriuos patenka tik perspektyviausi jauni sportininkai. Kartu tiek Jonas, tiek Ignas yra gerai žinomi už Lietuvos ribų automobilių sporto atstovai, skinantys pergales ir taip grindžiantys savo profesionalumą. Štai „Porsche Carerra Cup GB“ etapo „Brands Hatch“ trasoje Ignas Gelžinis tapo absoliučiu savo kategorijos „Pro-Am1“ nugalėtoju, bei 1000km. lenktynių nugalėtojas. Tuo pat metu Jonas 1000km. lenktynėse pergales skynė net jau 5 kartus – 2015-ais, 2014-ais, 2009-ais, 2008-ais ir 2006-ais. Tad konsultaciją „Naktinių Le Kartland 166 lenktynių“ turnyro nugalėtojui suteiks tiktų tikriausi autosporto profesionalai.

Svarbu paminėti ir tai, kad „Tėvas Racing“ ne tik įvairių automobilių , bet ir kartingų lenktynių dalyviai, tad „Naktinių Le Kartland 166 lenktynių“ ir patys nepraleido bei prisijungė prie komandų desanto.

Apie automobilį:

Suzuki Swift Sport – suzuki gamykloje paruoštas sportinis automobilis, skirtas tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam autosportui. Automobilyje sumontuotos sportinės SPARCO sėdynės, SCHROTH diržai, avarinė gesinimo sistema, sportinis išmetimas ir daugybė kitų dalykų, kurie yra būtini norint užtikrinti automobilio saugumą važiuojant ekstremaliomis sąlygomis. Šis automobilis tinkamas startuoti įvairiose sprinto, slalomo, žiedinėse varžybose. Automobilis turi LASF išduotą sportinį techninį pasą ,kuris suteikia teisę juo važinėtis gatvėmis legaliai, nepažeidžiant kelių eismo taisyklių.

Darbinis tūris 1586.4 cm3
Variklio galia 170 AG ( 120 kW)
Svoris 1105
Degalų tipas Benzinas
Pagaminimo metai 2007
Akseleracija 0-100 km/h 7,6 s