Kartlandas Kaunas nauja trasa

2018 metus kartodromas “Kartlandas Kaunas” pasitiks kaip niekada atsinaujinęs ir pasiryžęs dar didesniems iššūkiams – naujais metais važiuosime ne tik atsinaujinusiais kartais, bet ir naujomis trasos konfigūracijos trajektorijomis. Ir tai tik dalis to, ką paruošėme. 🙂

#1 – Nauja kartodromo trasos konfigūracija

Jau daugiau nei 3 metus veikiantis “Kartlandas” Kaune nori pokyčių ir juos pradeda nuo pačio svarbiausio kartodromo elemento – trasos. Nuo sausio 2 dienos tiek senbuviai, tiek ir naujokai galės išmėginti naująją kartodromo trasos konfigūraciją. Tiesa, smalsumą sužadinti turėtų ir tai, kad pirmą kartą per visą kartodromo gyvavimo laiką trasos kryptis bus pakeista. Šį kartą važiuosime pagal laikrodžio rodyklę. Na, o visiems labiausiai nekantraujantiems dar šių metų gruodžio 21 dieną – išankstinė galimybė išmėginti trasą pirmiesiems iki jos galutinio paleidimo, tiek standartiniuose važiavimuose, tiek ir rengiamose “Kartlando Kalėdų STIG’as” varžybose. Apie jas plačiau rasite čia – varžybos.

#2 – Atsinaujinusi įranga

Jei jau buvote kartodrome tikriausiai teko išmėginti atsinaujinusius kartus. Jei ne, tuomet puikus metas ištestuoti atsinaujinusius Dino kartus, kuriais adrenalino kupinų įspūdžių gali pasisemti tiek mažyliai nuo 4 metų, tiek ir garbaus amžiaus aktyvaus laisvalaikio mėgėjai.

#3 – Metus pradėsime lengvai su PAPIGIAdieniu

Po naujų metų šventės sunku įsivažiuoti į kasdienybę? Turim tam sprendimą ir antradienį palengvinsime visų taip mėgiamu Kartlando PAPIGIAdieniu. O, kad nauja trasa galėtų pasidžiaugti dar daugiau kartingo pramogos entuziastų sausio 2 dieną visų lauksime jau nuo 12 valandos. Du zuikiai vienu šūviu: nauja trasa + 40 proc. nuolaida, Tavo važiavimams.

#4 – Atsinaujina TOP 30

Kaip jau įprasta – geriausiųjų rezultatai turi būti fiksuojami, tam, kad adrenalino nepritrūktų ne tik važinėtis, bet ir tobulėti. Gerinę savo rezultatus 2016-2017 metų konfigūracijoje, tai dar galės daryti iki gruodžio 31 dienos. Vos tik peržengsime 2018 metų slenkstį viską pradėsime nuo nulio ir galutinai suformuosime buvusios trasos lyderių TOP 30, kartu pradėdami naują rezultatų sekimo etapą. Kokio rezultato reikia, tam, kad patektum į dabartinį TOP 30 sekti galima čia – 2016-2017 TOP 30.

#5 – Startuoja naujasis “Kartlandas United” kartingų iššūkis

Naujiems metams – nauji iššūkiai. Nors jau ne pirmą kartą rengiamas, tačiau vis dar traukiantis ir įtraukiantis “Kartlandas United iššūkis” grįžta į kartodromą. Nuo sausio 2 dienos visi azarto mėgėjai galės rungtis dėl galimybės sudalyvauti visiškai nemokamose kartingų varžybose. Na, o jų nugalėtojas bus apdovanotas ne mažiau adrenalino teikiančia dovana – startiniu paketu “Nemunring Winter games” lenktynėse. Visa informacija apie iššūkį ir registraciją jau greitai bus paskelbta svetainėje ir “Kartlandas Kaunas” facebook paskyroje.

Visu greičiu į 2018-uosius metus!