Ketvirtadienį, lapkričio 19 dieną, aukščiausiai Lietuvoje įsikūrusiame vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas“ įvyko dar vienerios kartingų varžybos #Nestabdyk. Varžybų metu susirinkę pilotai ne tik nestabdė, bet ir išlaikė intrigą iki pat varžybų finišo, kuriame paaiškėjo galutiniai varžybų nugalėtojai, išsidalinę vertingus varžybų rėmėjų įsteigtus prizus.

Po dieną vykusios kvalifikacijos į ketvirtfinalio važiavimus buvo suskirstyti 32 varžybų dalyviai. Čia labiausiai pasižymėjo ne tik jau kurį laiką nuo nugalėtojų podiumo nedingstantys patyrę lenktynininkai, bet ir vis geresnius rezultatus rodantys kartingo mėgėjai. Tai rodo kvalifikacijos metu Andriaus Žemaitaičio greičiausiai įveikto trasos rato laikas – 23,235s. Šis rezultatas užtikrino jam pirmąją starto poziciją pirmajame ketvirtfinalio pogrupyje.

Lyginant su praėjusiomis varžybomis, šio etapo ketvirtfinaliai vyko daug sklandžiau. Vis dėlto, reikia pripažinti, jog visiškai išvengti baudų pilotams nepavyko ir šįkart. Pirmosios klaidos pasirodė jau trečiajame ketvirtfinalio pogrupyje, kuriame už neįveiktą JOKER ratą  4-ių pozicijų baudą gavo jaunasis sportininkas Vilius Reškevičius. Ketvirto ketvirtfinalio važiavime teisėjai užfiksavo dar tris nusižengimus. Po vienos pozicijos baudą gavo 17-ą kartingą vairavęs Irmantas Vienažindis, 12-ą kartingą vairavęs Justas Vaitekūnas ir 5-ą kartingą vairavęs Andrius Vaitekūnas. Justui ir Andriui tai neužkirto kelio patekti į pusfinalius, skirtingai nei Irmantui, kuriam nepavyko pereiti į kitą varžybų etapą.

Po ketvirtfinalių į pusfinalį iškeliavo 20 geriausias pozicijas užėmusių pilotų (po 5 iš kiekvieno ketvirtfinalio pogrupio). Sėkmė lėmė, jog galimybė pirmiesiems startuoti atiteko Andriui Žemaitaičiui (pusfinalis I pogrupis) ir Vyčiui Sidabrui (pusfinalis II porgupis). Į pirmąjį pusfinalį išėjo ir „Kartlando“ mokyklėlės mokinys Karolis Smalskas. Tačiau jam teko sudėtinga užduotis – startuoti iš 10 pozicijos. Vis dėlto, jaunasis pilotas sugebėjo atsikovoti net dvi pozicijas ir nors nefinišavo su į finalus išeinančiu penketuku, užėmė 8 vietą pusfinalyje.

Antrajame pusfinalyje neišvengta kontaktų – už grubų važiavimą 2 pozicijų bauda buvo skirta Pauliui Beniušiui, kuris iš 6 vietos nukrito į 8-ą ir į finalą nepateko. Šiame pusfinalyje geriausiai sekėsi Lukui Stanevičiui, taip pat puikius rezultatus parodė dar vienas „Kartlando mokyklėlės“ mokinys – Mantas Samulionis. Jam pavyko apginti reikalingas pozicijas ir su ketvirta finišo vieta pasiekti varžybų finalinius važiavimus.

Kaip ir buvo numatyta, varžybose finalas susidarė iš dviejų finalinių etapų, kuriuose pilotai turėjo įveikti po 12 trasos ratų, startuodami įprastine, o po to atvirkštine tvarka. Po abiejų važiavimų skirtų taškų suma parodė kuriems pilotams atiteks aukščiausios superfinalo starto pozicijos. Tiek iš antros, tiek ir iš 9 vietos startavus geriausią rezultatą pasiekti pavyko Lukui Stanevičiui. Jis užtikrintai ir be nuobaudų surinko mažiausią baudos taškų sumą finišuodamas 1-oje ir 2-oje vietoje. Net 6 taškų skirtumu nuo Luko atsiliko Martynas Bisikirskas. Finišavęs 3-čias ir 6-as, jis liko su 9-ių taškų suma. 3-čią starto poziciją su 10-ies taškų suma užsitikrino Egidijus Miliauskas. Nors Mantui Prūsaičiui ir Juliui Jankauskui pavyko surinkti mažiau baudos taškų, tačiau už skirtas teisėjų baudas abu lenktynininkai prarado po vieną finišo poziciją. Dviejų pozicijų bauda buvo skirta ir Ignui Palaimai, kuris turėjo startuoti iš paskutinės vietos.

Superfinale, kuriame dalyviai turėjo įveikti 30 trasos ratų, intrigos taip pat netrūko. Visų varžybų metu besikeičiant lyderiams, šiame etape buvo galima tikėtis staigių pasikeitimų varžybų lentelėje. Taip ir nutiko: teisėjams skyrus vienos pozicijos baudą, iš ketvirtos finišo vietos į penktą nukrito Mantas Prūsaitis. Paskutinis startavęs Ignas Palaima galutinėje lentelėje pakilo ir užėmė 4-ą vietą. Bene, didžiausią pasiekimą parodė intensyviai ir atkakliai visų varžybų metu pergalės siekęs Julius Jankauskas. Iki šiol likdavęs 11-oje lentelės vietoje, #Nestabdyk varžybų metu, Julius iškovojo trečiąją vietą.

Kad pergalė būtų „saldesnė“, varžybų rėmėjai nugalėtojams paruošė vertingų prizų – 1-ąjai vietai atiteko „Nemuno žiedo“ kvietimas į „Wintergames“ automobilių varžybas, taip pat specialiai nugalėtojo automobilio spalvai pritaikytų dažų buteliukas įvairiems įbrėžimams retušuoti, kuriuo pasirūpino „Firanto dažai“.  Nugalėtojui atiteko ir „Repsol20€ dovanų kuponas iš parduotuvės Tekstara ir itališkoje krosnyje kepama „XL pizza” pica. Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai pasidalino „Nemuno žiedo“ pasivažinėjimo kuponus, sveikatingumo studijos „Ieva Gym“ kvietimus, „Repsol“ 20% nuolaidos kuponus bei gardžiąsias „XL pizza“ picas.

Žinodami, dėl ko varžosi, o svarbiausia vis daugiau pergalių kaupdami į savo sąskaitą ant podiumo užlipo šie trys varžybų “#Nestabdyk” dalyviai: 1-a vieta – Lukas Stanevičius, 2-a vieta – Martynas Bisikirskas, 3-čia vieta – Julius Jankauskas. Šie trys varžybų pilotai ne tik skinasi asmenines pergales individualiose kartingų varžybose, tačiau jau ir ruošiasi nenumaldomai artėjančiam „Naktinių „Le Kartland 166“ lenktynių“ turnyrui, kurių pirmasis etapas startuos jau gruodžio 4-ą dieną, vidaus patalpų kartodrome Kaune, „Kartlandas“. Varžybose liko tik viena vieta komandai, tad organizatoriai ragina nestabdyti ir suskubti į jau visai netrukus startuosiantį varžybų traukinį.