Artėjant trumpiausiai metų nakčiai Kartlandas nusprendė mesti iššūkį visiems kartingų pramogos entuziastams įnirtingai besirungiantiems dėl greičiausiai įveikto trasos rato laiko. Kol kas trasos rekordininko titulo ilgą laiką neužleidžiantis Jonas Šiaudikis šią įveikė per 25,718 s. Šis rekordas Kartlando TOP’e taip įsitvirtino, kad pusę metų taip niekam ir nepavyko šio pagerinti. Bet atlikus kosmetinius trasos darbus ir įvertinus esamas sąlygas, trasą konstravę instruktoriai teigė: “Trasos rekordą tikrai galima pagerinti – tai tik laiko klausimas”.

Ilgai užsistovėjusį rekordą – metas pagerinti 

Kartlandas metė iššūkį visiems pavadinimu “Pagauk Joną”, kurio tikslas paprastas – pagerinti Jono greičiausiai  įveikto trasos rato laiką. Netilus ilgoms kalboms, kad neįmanoma jo pavyti, Kartlando kolektyvas įkvepia daugiau pozityvo ir kviečia entuziastus pasitikrinti savo gebėjimus.

Tiesa, išskirtinėmis sąlygomis pagerinti Jono rekordą bus galima birželio 23 dieną, nuo 19:00 iki 23:00. Tad, keturios valandos, kada pilotai galės pasinaudoti išskirtinėmis kainomis šiek tiek motyvuos norinčius pasigerinti savo rezultatus. 10-ies minučių važiavimas kainuos – 6€, 15 minučių važiavimas – 10€. 

“Pagavusiam Joną” – išskirtinė galimybė varžytis toliau 

Noras būti pirmu visuomet motyvuoja – bet galimybė gauti vertingą prizą – dar vienas papildomas bonusas siekiant tikslo. Tad, Kartlando administracija nusprendė įsteigti individualų prizą pilotui/-ei pagerinusiam/-ei  trasos rekordą. Naujasis rekordininkas turės galimybę nemokamai startuoti vienose iš “Kartlando 2016-2017 metų sezono” asmeninėse varžybose ir ten pasisemti dar daugiau adrenalino bei greičio įkvėptų emocijų.

Tad, visi norintys ne tik Joninių proga pasisemti gerų emocijų, siekti rekordo, bet tiesiog pasigerinti savo asmeninius rezultatus ar pasimatyti su draugais laukiami jau birželio 23 d. nuo 19:00, vidaus patalpų kartodrome “Kartlandas”, Drobės g. 62. 

Daugiau apie įvykį – čia.