Kartlando gerumo akcijaDovanokime vaikams ateitį!

Kartlandas kviečia visus prisijungti prie Kalėdinės paramos akcijos – “Kartlando gerumo eglutė” ir jos metu skirti paramą šeimoms, kurioms itin reikia pagalbos aprūpinant vaikus mokykliniais reikmenimis

Kartlando eglutėNors mokyklos ir yra visiems prieinamos, kartais tėvai sunkiai pajėgia vaikus aprūpinti reikalingomis reikmėmis mokyklai. Nuo to kenčia ne kas kitas, o vaikai. Jų gabumai kartais būna apriboti jų galimybėmis įsigyti net ir elementarius reikmenis. Todėl Kartlandas kviečia prisijungti prie šventinės paramos akcijos “Kartlando gerumo eglutė” ir paremti vaikus, kuriems šviesesniam rytojui reikia mokymosi reikmenų.

Atneškite savo dovaną į Kartlandą, adresu Drobės g. 62, Kaune ir padovanokite vaikams ateitį. Surinkime kuo didesnį krepšelį mokyklinių reikmenų (kanceliarinės priemonės, sąsiuviniai, knygos ir t.t.) ir po Naujųjų metų jais pasidalinkime su vaikais, kuriems labiausiai jų trūksta.

O Kartlandas atsidėkodamas už pagalbą renkant paramą kiekvienam atnešusiam mokyklinių reikmių įteiks ir savąją dovanėlę.

Akcija vyksta 2018 m. gruodžio 18 d. – 2019 m. sausio 6 d.

Mes jungiamės! Prisijunk ir Tu!

Bendraukime telefonu +370 696 10555 arba el. paštu – kaunas@kartlandas.lt