le-kartland-event-cover---4etapas_blank

Praėjusį ketvirtadienį Kaune esančiame vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas“ vyko jau ketvirtasis „Le Kartland 66‘ endurance race“ varžybų etapas. Jo metu susirinkę dalyviai ir svečiai turėjo dar vieną progą pasigrožėti atgijusiu garsiųjų „Le Mano“ lenktynių formatu kartingų trasoje.

Turnyro “Le Kartland 66′ endurance race” įveikta: 80%

Kaip ir kiekvieno etapo, taip ir šio metu visiems komandų dalyviams teko pravažiuoti kvalifikaciją, po kurios geriausi įveiktų ratų laikai nulėmė, kas pateks į greitesniųjų, o kam teks tenkintis lėtesniųjų pogrupiu. Kadangi, iki varžybų finalo beliko tik vienas etapas, kiekviena šimtoji sekundės trasoje itin svarbi, o klaidos varžybų metu gali kainuoti net lemiamas pozicijas iki nugalėtojų podiumo. Būtent to dėl, itin svarbu, kad visi komandos pilotai susikurtų tokią strategiją, kuri leistų šiems ne tik nepaslysti trasoje varžantis, bet ir padėtų išplėšti taip reikalingas pozicijas važiavime.

Nors ką tik praūžėjo jau ketvirtasis etapas, tačiau kartodromo erdvėse vis dar buvo galima jausti įtampą beprasidedant pilotų bėgimui iki savo kartingo. Taigi, geras startas ir sugebėjimas būti greičiausiais ne tik kartinge, bet ir bėgimo metu gali padėti išsiveržti į priekį, net jei startuoji ne iš pirmosios pozicijos. Kai jau pilotai sušoko į savo kartingus prasidėjo 66-ių minučių trukmės kova pareikalavusi iš pilotų daug jėgų ir ištvermės. O šioms pasibaigus scenarijus pasikartojo iš naujo, tik jau greitesniųjų pilotų pogrupyje, tarp kurių ir vienas geriausių Lietuvos „žiedininkųIgnas Gelžinis su savo komanda „Tėvo parankiniai“. Būtent šio pogrupio komandos turi daugiausiai perspektyvų gegužės 7-ąją užlipti ant „Le Kartland 66‘ endurance race“ turnyro nugalėtojų pakylos.

 

Na, o kol kas šio etapo metu prizines vietas išsidalino šios komandos. Lėtesniųjų pogrupyje:
1 vieta – „Run4Fun“ (Vilius Karalius ir Martynas Račiūnas);
2 vieta – „Šimtiniai“ (Andrius Kazla, Justinas Anušauskas, Arūnas Verikas);
3 vieta – „Fellas racing“ (Aisvydas Paliukėnas ir Žygimantas Bagonas, Martynas Sidunovas)

Tuo metu etapo greičiausiais šį kartą tapo komanda „NŽ Team“ (Jonas Šiaudikis ir Edvardas Grabliauskas). Buvusių turnyro etapų metu vis užtikrintai lipę ant antrosios podiumo vietos, šį kartą ši komanda išsikovoję pergalę ir į antrąja vietą nustūmė komandą „Become One“ (Ovidijus Latoža ir Mantas Prusaitas). Įspūdinga tai, kad „NŽ Team“ ant nugalėtojų pakylos užkopė startavę iš dešimtosios pozicijos. Iš antrosios pozicijos startavusi komanda iš Vilniaus „Invisible Team“(Martynas Bisikirskas ir Tomas Aliukevičius) per 66 minutes atidavė savo šaunią poziciją. Šį kartą jiems atiteko garbinga trečia vieta.

Kiekviename etape taip pat apdovanojamos ir komandos savo pogrupiuose įveikusios greičiausią varžybų ratą. Būtent jos kovoja dėl galimybės laimėti Drifter.lt įsteigtą prizą. Šį kartą greičiausiu ratus parodė etapo nugalėtojai – komanda „NŽ Team“ ir komanda „Run4Fun“. Kaip jau įprasta komandos apdovanotos įsteigtais rėmėjų: Republic, Šaudom.lt, Firanto dažai, Valstapas, XL pizza, Rojaus tūzai, Nemuno žiedas prizais. O turnyro nugalėtojai galės mėgautis pagrindiniu turnyro rėmėjo įsteigtu prizu – visa diena treniruočių su profesionalia kartingo sporto komanda – Paske Racing.

Paskutinis turnyro etapas vyks Gegužės 7d. 19 val. aukščiausiai Lietuvoje esančiame vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas“.

Video iš varžybų galite peržiūrėti žemiau:

Varžybų foto galerija:

no images were found

 Dėkojame turnyro “Le Kartland 66′ endurance race” remėjams: