Lėkti kartingu smagu – bet varžytis su tikrų tikriausiais kartingo vilkais – vienas malonumas, kurio rekomenduojame nepraleisti. Taip, taip – vasario 3 dieną tai patirti galėsite ir Jūs, nes Kauno  “Kartlande” asmeninės įskaitos kartingų varžybos.

Šių varžybų metu dalyviams bus pateikta ne tik modifikuota trasos konfigūracija, bet ir ištvermės reikalaujantis varžybų formatas. Na, o tikrąją kulminaciją ir varžybų dvasią užkurs patys varžybų dalyviai, kurių siekis tapti geriausiais įtrauks į varžybų sūkurį. Tad metas prisijungti ir JUMS 🙂

Varžybų formatas: 

KVALIFIKACIJA – 10 minučių (Kvalifikuojasi visi dalyviai. Tikslas – įveikti greičiausią trasos ratą. Į pusfinalį patenka visi užsiregistravę dalyviai).
PUSFINALIS – 10 minučių. (Varžosi visi varžybų pilotai. Vyksta pozicinis važiavimas. Dalyviai suskirstomi pagal jų parodytus kvalifikacijos rezultatus į tolygius pogrupius).
FINALAS B,C,D – 10 minučių. (Varžosi pagal pajėgumą 2-o, 3-čio ir tolesnių pogrupių dalyviai)
FINALAS A – 15 minučių (Varžosi stipriausių pusfinalio dalyvių grupė).

Analogiška tvarka vyksta ir merginų klasės važiavimai.

Dalyvių skaičius – NERIBOJAMAS! Rengiamos tiek vyrų, tiek moterų klasės*.

*Susirinkus ne mažiau nei 8 dalyvėms – rengiama atskira Moterų klasė. (Nesusirinkus reikiamam dalyvių kiekiui – rezultatai bus skaičiuojami bendrąja tvarka su kitais dalyviais).

KAINA DALYVIUI – 35€, tačiau REGISTRUOJANTIS IŠ ANKSTO nurodytoje formoje ir atlikus tolimesnius veiksmus taikoma mažesnė kaina – 30€. 

Dalyviai registruotis į varžybas žemesne kaina gali šioje formoje – REGISTRACIJA

Daugiau informacijos apie varžybas, bei kitos karščiausios naujienos iš trasos Kartlandas Facebook paskyroje ir varžybų įvykyje “Kartlandas Presenta Race”.