Kaunas sveikina Vilnių

Kiek lietingą sausio 27-osios vakarą Kauno “Kartlandas” užsipildė šiluma, kuria pasidalino ne kas kitas, o iš Vilniaus atvykę svečiai. Šeštadienį Kaune įsikūrusiame kartodrome mes atšventėme Vilniaus 695-ąjį gimtadienį prisidėdami prie Kauno miesto savivaldybės organizuojamos itin reikšmingos ir jaukios iniciatyvos – bendros vakarienės su vilniečiais – Kaunas sveikina Vilnių.

Kaunas sveikina Vilnių. KartlandasKauno gyventojai galėjo kviesti pas save į svečius Vilniaus miesto gyventojus vaišindami juos vakariene. Tuo tarpu vilniečiai laisvai galėjo rinktis pas ką užsukti vakarienės. Taip ir mes sulaukėme net 8 svečių iš sostinės. Ir likome maloniai nustebinti! Žinoma, mūsų vakarienė buvo kiek kitokia, nei buvo galima tikėtis, bet kartodrome, mes nelenktyniauti tiesiog negalime, tad prieš viską susirinkusius svečius pirmiausiai energizavome smagia kartingo pramoga.

Kaunas sveikina Vilnių KartlandasKartodromo viešųjų ryšių specialistė Rūta, ne tik svečius pasitiko ir supažindino su kartodromu ir jo įkūrimo istorija, bet ir pakvietė lengvai pasivaržyti trasoje. Bene, džiugiausia buvo matyti pirmąjį savo kartą už vairo sėdinčią Valentiną, atvykusią su 19-mete dukra Ieva. Mūsų netradicinę vakarienę pasirinko ir italas Federiko, atvykęs su finansininke Nora ir savęs ieškančiu studentu Karoliu. Grafikos dizainerė Urtė kartodromą pasiekti nusprendė pėstute, o po pravažiavimo pasižadėjo su draugais apsilankyti ir Vilniaus Kartlande. Na, ir studenčiokai – Valdemar ir Oskaras – iš Vilniaus mus pasiekę City Bee automobiliu teigė likę sužavėti ir pateisinę savo lūkesčius. Na, o, kad energijos netrūktų ir pokalbiai netiltų svečius vaišinome draugų “Sushi miestas” paruoštais sušiais ir pačios Rūtos keptais šokoladiniais keksiukais. 🙂

Kaip patys vertiname vakarienę su vilniečiais? 100+ balų! Jauku, nuoširdu ir linksma. Pirmoji pažintis, pirmoji patirtis už kartingų vairo ir netikėtos istorijos prie šventinio vakarienės stalo.

Esame dėkingi, Kauno miesto savivaldybei už įgyvendintą idėją, bent vakarui suvienijusią du didžiausius Lietuvos miestus bendram tikslui – švęsti ne tik gimtadienį, bet ir draugystę!