VAŽIAVIMŲ KARTINGAIS KAINOS

STANDARTINIS VAŽIAVIMAS
Laikas: Kaina:
10 min. 12 €
15 min. 15 €
PRIVATESNIS VAŽIAVIMAS
Laikas: Kaina:
7   min. 12 €
10 min. 16 €
15 min. 20 €
POŠALMIAI
Įsigijimas: Nuoma: 
2 €/6 € 1 €

 

STANDARTINIS VAŽIAVIMAS:

Tai važiavimas bendrame kartodromo sraute, kuomet rezervavus kartingus atitinkamu metu važiavime dar gali būti prijungiami kiti dalyviai.

PRIVATESNIS VAŽIAVIMAS:

Derinantis su kartodromo užimtumu realiu metu lankytojas gali rinktis važiuoti privatesniuose važiavimuose tik su savo kompanija/šeima/vaikais. Privatesni važiavimai labiausiai rekomenduojami kompanijoms su mažamečiais vaikais, kuriems yra reikalingas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje. Taip pat šis važiavimas taikomas vaikams, važiuojantiems su DINO PUFFO (4-7 metų vaikams) kartingais.

GRUPĖMS:

Didesnėms grupėms, šventėms, grupėms su vaikais

Šioms grupėms reikalinga išankstinė registracija telefonu – +370 696 10555. INFORMUOJAME – rezervacija gali vėluoti, priklausomai nuo žmonių srauto iki rezervacijos. Kartodromas pasilieka teisę susiderinus su klientu rezervacijos laiką koreguoti.

APRANGA:

Kad pramogai būtumėte visiškai pasirengę – rekomenduojame patogią, judesių nevaržančią aprangą, uždarą avalynę bei pošalmius. Šaltuoju metų laiku rekomenduojame nepamiršti ir pirštinių. Jeigu pirštinių ar pošalmių neturėsite, juos visuomet galėsite išsinuomoti arba įsigyti atvykę į kartodromą, todėl sėkmingam startui netrūks nieko.

IŠSIRINK DOVANĄ PER 5 MINUTES

Užsisakykite elektroninę kupono versiją mūsų internetinėje parduotuvėje – KARTLANDO PARDUOTUVĖ

Kartlando kuponas

AKCIJA IR PASIŪLYMUS RASI ČIA – AKCIJOS