Šventę reikia švęsti – šia nuotaika jau gyvena vidaus patalpų kartodromo “Kartlandas” kolektyvas ir ja dalinasi su visais. Gegužės 4-a dieną savo 2-ąjį gimtadienį sutinkantis kartodromas šiemet turi pasiruošęs dvigubai daugiau staigmenų, o dovanas nusprendė ne priimti – bet duoti, tad ištarė TAIP ir visiškai nestandartinėms idėjoms, kurios, tiki, kad šventę pavers kur kas prasmingesne ir suteiks džiaugsmo ne tik gimtadienio kaltininkui, bet ir visiems prijaučiantiems kartingo pramogos mylėtojams. 

Dovanų nenorime – leiskite dovanoti mums!

Antrąjį gimtadienį pasitikdami apsvarstėme ne vieną idėją, kuri džiaugsmo suteiktų ne tik mums, bet ir kitiems. Todėl siurprizą norime padaryti tiems, kam to labiausiai reikia. Zoologijos sodui – tikrai taip! Nusprendę į savo globą priimti vieną iš Kauno zoologijos sodo gyvūnų ilgai netrukome aplankyti ir jo paties. Tik tada supratome kokios sunkios sąlygos slepiasi už mūsų akių, todėl ilgai negalvoję nusprendėme priimti į mūsų kolektyvą beprotiškai mielą ir draugišką gyvūną. Tiesa – kol kas neišduosime kas taps mūsų kartodromo bičiuliu, tačiau jau greitai su juo susipažinti galėsite ir Jūs, bei prisidėti prie galimybės surasti jam draugą 🙂

Gimtadienio vakarą vainikuos 2014-2015 metų varžybų sezono TOP 10 varžybos

Nuo 2015-ųjų rudens startavęs naujasis varžybų sezonas buvo kupinas intrigos, naujovių ir netikėtų staigmenų. Per mažiau nei metus surengę 11 įskaitinių kartingų varžybų ir sulaukę jose daugiau nei 150-ies dalyvių, kurie bent kartą ryžosi išmėginti save varžybinėje trasoje, matėme daug skirtingų varžybų baigčių, o rezultatus kruopščiai kaupėme ir sumavome. Iš to atsirado ir sezono taškų lentelė, kurioje vieni pilotai akivaizdžiai parodė esantys užkietėję kartingų pramogos vilkai bei adrenalino mėgėjai, atkakliai kovojantys dėl pergalės. Tai tikrai neprasmuko pro mūsų akis – tad, geriausiųjų dešimtukas nusipelnė dar vienos kovos, kuri galutinai išaiškintų 2015-2016 metų sezono lyderio titulo nusipelniusį pilotą, o kartu taptų ir simboliška vakaro akimirka – juk kartodromas be trasoje besisukančių kartingų – ne kartodromas. Ir kaip jau ir įprasta šiam sezonui – TOP 10 pilotų lauks specialus varžybų siurprizas, tad praleisti šių varžybų tiesiog nevalia.

Šventė turi trukti ilgai…

Visą gimtadienio savaitę kartodromo lankytojai galės ne tik naudotis jau ilgą laiką įtraukiančio PAPIGIAdienio ar DRAUGAdienio akcijomis, bet ir specialia važiavimų kaina. 10-ies minučių važiavimas kartodromo lankytojams visą savaitę kainuos tik 8€, iš kurių po 1€ Kartlandas skirs Kauno zoologijos sodui. Tad, kiekvienas važiavęs kartu prisidės ir prie socialinės idėjos paremti zoologijos sodą ir būsimą kartodromo globotinį.

Back to the future

Per dvejus gyvavimo metus kartodromas “Kartlandas” patyrė visko. Iš pamatų atnaujinęs seno pastato patalpas ir pavertęs jas jaukia aplinka, kartu įgyvendino ir ne vieną idėją ar projektą. Šių idėjų dėka atrado ir geriausius savo bičiulius, partnerius ir pagalbininkus. Todėl gimtadienio proga padėkosime ir savo artimiausiems draugams, lojaliausiems klientams. Kartu su Jumis pasidalinsime dar niekur nematytais kadrais iš “Kartlando” virtuvės, įteiksime vardines nominacijas ir prisiminsime metus bei įvykius, kuriuose  įsitraukę buvo net ir tie, kurie į “Kartlandą” buvo užsukę netyčiomis, tačiau rado čia dalelę savo namų.

Šiomis ir kitomis staigmenomis stengsimės pradžiuginti Jus bei nustebinti 2-ojo gimtadienio proga. Tad, pasižymime pačia ryškiausia spalva savo kalendoriuose gegužės 5-ą dieną, 19 valandą ir nusiteikiame švęsti. Šypsenos mums – dovanos Jums!