Jau antrus metus rengiamos „Naktinės Le Kartland 166 lenktynės“ savaitgalį sulaukė ne tik kauniečių, vilniečių ar klaipėdiečių palaikymo ir susidomėjimo, bet ir kaimynų latvių – kurie tik dėl šių lenktynių savaitgaliui užsuko pasisvečiuoti Lietuvoje.

Jau 4 etapą rengiantys kartodromo „Kartlandas“ darbuotojai šį kartą sulaukė ir malonios staigmenos – latvių komandos registracijos, kurie šiuo tikslu nusprendė savaitgalį praleisti Kaune. Nors ir lenktyniauti atvyko ne profesionalai, tačiau ši kaimynų komanda organizatorių manymu puikiai papildė rikiuotę visiškai užpildytoje eilėje prie starto. Iš visos Lietuvos suvažiavę pramoginio kartingo entuziastai ir autosporto profesionalai parodė, kas jų namų trasoje yra greičiausi, tačiau kartu ir užkūrė intrigą iki pat paskutinių varžybų minučių, kurių komandoms teko įveikti 166.

Kad šiose dalyvių ir žiūrovų anšlago sulaukusiose varžybose netruks intrigos jau matėsi nuo pirmųjų akimirkų. Jau kvalifikacijoje lyderiaujančios turnyro komandos parodė atkaklumą. Tarp pirmosios ir antrosios vietos geriausių ratų laikų skirtumas buvo vos 2 tūkstantosios („Palaima Racing“ – 20.408s. ir  „Elstila team“ – 20.410s.).

Pagal kvalifikacijos laikus surikiuoti pirmieji startuojantys komandų kapitonai ruošėsi, bene, svarbiausiam ir efektyviausiam lenktynių epizodui – garsiajam Le Mano bėgimui. Po jo jau laukė 166 minutės pozicinės kovos pakeistoje kartodromo trasoje ir dar priešinga kryptimi. Ir ne tik – kiekviena komanda turėjo atlikti po 9 kartingo su pilotu keitimus ir pravažiuoti 37 Joker ratus, prailginusius trasą. Tokias sąlygas turėjo įgyvendinti 14 startavusių komandų.

Praėjus 2 valandoms nuo varžybų starto jau buvo galima prognozuoti galimus etapo nugalėtojus, tačiau didžiausia intriga kilo paskutinėmis lenktynių minutėmis, kuomet į trejetuką šoktelėjo žemose pozicijose buvusi „BRAZZERS“ komanda. Visų varžybų metu neapleidusi pirmos vietos „Palaima racing“ krito į antrąją poziciją ir ją užleido jų užnugaryje buvusiai „Elstila team“ komandai. Visgi, netikėtas pasikeitimas nebuvo lemiamas – „Elstilos team“ komandai iki varžybų pabaigos likus 24 minutėms buvo skirta Stop&Go bauda, kurios komanda taip ir neatliko. Ši klaida jiems kainavo pirmą vietą.

Ketvirtojo etapo nugalėtojai pozicijas po teisėjų patvirtino išsiskirstė šia tvarka: 1 vieta – „Palaima racing“ (M. Bisikirskas, L. Stanevičius, I. Brusokas). Šiai komandai atiteko ir greičiausio lenktynių rato laikas – 20,047s. 2 vieta – „Elstila team“ (S. Kvietkauskas, D.Vitkevičius, A. Žemaitaitis, V. Sidabras). 3 vieta – „BRAZZERS“ (K. Augustauskas, E. Miliauskas, J. Jankauskas, J. Jakaitis).

Kovo 10 dieną komandos rinksis 5-ajam etapui Vilniaus „Kartlande“.