Gegužės 17d. aukščiausiai Lietuvoje įsikūręs vidaus patalpų kartodromas „Kartlandas“ atšventė pirmąjį savo gimtadienį. Visus metus kartodromą džiuginusius, liejusius prakaitą trasoje, klientus, organizatoriai nusprendė palepinti dovanomis. Galiausiai, po visą savaitę trukusių įvairiausių pramogų, sekmadienį organizatoriai sukūrė jaukią aplinką susirinkusiems, pasidalindami per metus susikaupusiais įspūdžiais bei pasiekimais.

Gimtadienio savaitę įprasti dienų pavadinimai įgavo naujuosius, pabrėždami atvykusių laukiančias veiklas, pasiūlymus bei kitas staigmenas. Antradienis buvo pervadintas į „Čempionų dieną“. Jos metu visi atvykę į kartodromą buvo apdovanoti simboliniais atminimo medaliais. Trečiadienį keitė „Bonuso diena“ – tad, užsinorėjęs pravažiuoti kartingais 10 minučių, gavo papildomas 2 minutes važiavimo. Ketvirtadienį startavo „IQ diena“. Jos metu lankytojai galėjo pelnyti pasirinktą nuolaidą išsprendę užduotį, rebusą ar sudėlioję „Rubiko kubą“. Penktadienis gimtadienio savaitę pramintas „Saldžiuoju“ – kviesdamas vaišintis saldumynais. „Lemtingąjį šeštadienį“ – kiekvienas prieš savo važiavimą galėjo išsitraukti „Fortūnos sausainiuką“ ir sužinoti kokie iššūkiai jo lauks važiavimo metu. Sausainukas kai kuriems net pranašavo surasti savo gyvenimo meilę ar kurio kartingo reikėtų vengti trasoje.

Negana to, lankytojai už kiekvieną savo važiavimą gavo loterijos bilietus,  kurie bendro traukimo metu, sekmadienį, buvo iškeisti į itin vertingus „Kartlando“ draugų, įsteigtus prizus. Net  30-čiai loterijos bilietų savininkų buvo įteikti vertingi dovanų komplektai. O kuo daugiau bilietų – tuo didesnė tikimybė, kad traukimo metu nusišypsos sėkmė. Tai parodė ir daugiausiai prizų laimėję žmonės. Daugumą jų turėjo net daugiau nei 10 bilietų. Žinoma, didžiausia pagunda išliko – pagrindinis „Kartlando“ įsteigtas prizas privatus turnyras vienam laimingajam ir 5-iems jo draugams po intriguojančio traukimo atiteko bilietėlio Nr.300 savininkui Andriui Maštavičiui.

Apdovanoti ir greičiausi savaitės pilotai: Tomas Pašakinskas, Andrius Maštavičius, Vytis Sidabras, Egidijus Miliauskas. Kiekvienas iš jų gavo individualią dovaną: „Firanto dažų“ lako ir dažų komplektėlį, „Obuolys.lt‘‘ įsteigtą knygą, „Rojaus Tūzų“ dovanų kuponą, „Chocolaterie“ rankų darbo saldainius bei „Drambliaskrydį“ „UNO parke“.

Po savaitės geriausiųjų apdovanojimų svarbiu vakaro akcentu tapo padėkos kartodromo lojaliausiems klientams13 žmonių gavo asmenines Kartlando“ padėkas, už jų buvimą kartu, palaikymą ir, žinoma, laiką, kurį praleido įveikdami daugiausiai važiavimų kartodrome. Vaikinai, kurie įrodę esantys tikrais šio sporto entuziastais: Jonas Šiaudikis, Vilius Sviderskis, Jonas JurkusMoterys taip pat nenusileido vyriškiams. Kristina Barauskaitė, Rasa Petrauskienė, Indrė Senkutė –  jos ne tik palaiko savo antrąsias puses stebėdamos kaip šiems sekasi, bet pritraukia kitų dėmesį prie vitrinų vykstant būtent jų važiavimams. Nepamiršti ir jaunieji pilotai, tiek berniukai, tiek ir mergaitės:  Tomas Veilentas, Jonas Maciulevičius, Nojus Jurevičius, Nida Grabliauskaitė, Aina Urbaitė ir Daniela Bakūnaitė. Beveik visi jie lanko ir kartingų mokyklėlę, kur ir toliau sėkmingai lavina savo įgūdžius pilotuojant kartingą.  Ir, žinoma,  daugiausiai varžybų pergalių „Kartlando“ kartodrome iškovojęs Karolis Kliaudaitis.

Daugiau nei 300 000 įveiktų kilometrų trasoje ir vien tik per 2015-uosius, trys dideli kartingų turnyrai, dešimtys varžybų etapų. Į kartodromą atkeliavę  dviejų rūšių vaikiški kartingai, suteikę dar daugiau galimybių tobulėti vaikams. To eigoje atidaryta pirma ir vienintelė tokia Lietuvoje kartingų mokyklėlė. Tai dalis rezultatų, kuriais galėjo pasidžiaugti pirmąjį gimtadienį atšventęs kartodromas „Kartlandas“. Na, o vakaro puošmena tapo didžiulis tortas, su „Kartlando“ logotipu, kuriuo pasivaišinti užteko visiems gausiai susirinkusiems šventės dalyviams.

Organizatoriai dėkoja buvusiems ne tik šventėje, bet ir visus tuos metus. Taip pat savo ištikimiausiems draugams –  desertų restoranui „CH Chocolaterie“, „Firanto dažams“, kurie pasirūpins kiekvieno automobilio spalva; spaustuvei „Green Prints“, teniso klubui „Kauno setas“, „Nemuno žiedui“, kur kiekvienas galės išmėginti žiedinių lenktynių trasą; populiariausiam Lietuvos kino portalui bei grožinės literatūros leidėjui „Obuolys.lt“, visuomet pagelbėsiančiam dėl šventės garso ir apšvietimo „RMI“, sportinio pokerio klubui „Rojaus Tūzai“, adrenaliną ir azartą žadančiam dažasvydžio pramogų organizatoriui „Šaudom.lt“, Jūsų aktyviu laisvalaikiu besirūpinančiam „UNO parkui“, galintiems patarti finansiniai ir buhalteriniais klausimais „VIP buhalterijai“, išskirtinėmis picomis pasižyminčiai „XL Pizza‘ai“.