Kartlandas United iššūkis kartingųPATEK Į NEMOKAMAS KARTINGO VARŽYBAS IR LAIMĖK TRENIRUOTĘ SPORTINIU KARTINGU!

Rugpjūčio mėnesiui į “Kartlando” kartodromus sugrįžta visų dėmesio sulaukęs “Kartlandas United” kartingų iššūkis ir galimybė dar vienam kartingo aistruoliui išmėginti adrenalino kupiną treniruotę sportiniu kartu.

Birželio mėnesį į varžybas įtraukęs 162 aistruolius, “Kartlandas United” iššūkis pasirengęs antrajam startui. Jau nuo rugpjūčio 1 dienos pradėsime iš naujo sekti energingiausių dalyvių rezultatus ir skelbti kam labiausiai pasiseks būti tarp 10-ies geriausiųjų, kurie gaus nemokamus bilietus į mini endurance tipo kartingo varžybas rugsėjo 7 dieną Kaune ir rugsėjo 8 dieną Vilniuje.

PRIZAS? Iššūkio prizą galime suskirstyti į dvi dalis: 1) 10-čiai geriausių dalyvių – visiškai NEMOKAMOS finalinės iššūkio varžybos. 2) Finalo nugalėtojui – treniruotė sportiniu kartingu su “Kartlandas United” komanda.

Registracija KartlandasKaip patekti tarp TOP 10? Užsiregistravus į iššūkį tiesiog reikia treniruotis “Kartlandas Kaunas” trasoje ir gerinti savo asmeninius rezultatus. Prizininkais gali tapti tiek naujokai, tiek ir pažengę kartingo mėgėjai, nes nuo galutinio rezultato bus atimamas už papildomus važiavimus taikomas bonusas. 1 važiavimas = -0.05 s. nuo geriausio mėnesio rezultato.

Kur galima užsiregistruoti į iššūkį? Tam prireiks vos poros minučių užpildant trumpą dalyvio anketą, kurią rasite čia – REGISTRACIJA.

Registracija vyksta iki pat rugpjūčio 31 dienos 23:59. Nepaisant registracijos dienos, bus įskaitomi visi mėnesio eigoje įveikti važiavimai. Tačiau, tam, kad rezultatai būtų įskaityti – yra BŪTINA registracija. 

Rezultatus viso iššūkio metu galėsite sekti facebook įvykyje paspaudus šią nuorodą – “Kartlandas United kartingų iššūkis. No.2, Kaunas.

Tad nieko nelaukite ir registruokitės smagiausiam vasaros kartingo iššūkiui!