MISIJA – GIMTADIENIS

Su vidaus patalpų kartodromo “Kartlandas” pagalba neįmanomų užduočių nebūna. Surenkite pačią smagiausią, nuotaikingiausią ir azartiškiausią vaikų gimtadienio šventę lengvai ir greitai. 

Rezervuokite laiką savo šventei, nesvarbu ar tai būtų vasara ar žiema,  o mes pasiūlysime Jums patį tinkamiausią šventės formatą bei padėsime pasirūpinti kitomis smulkmenomis, kurių gali prireikti Jūsų šventei. 

Surenkite draugiškas vaikų kartingo varžybas

Kad šventė būtų įsimintina rekomenduojame surengti draugiškas vaikų kartingo varžybas. Pagal dalyvių skaičių ir vaikų amžių mes rekomenduosime tinkamiausios trukmės varžybėles ir jų formatą. Turėdami jau beveik 3 metų patirtį padėsime nuspręsti kokios trukmės gimtadienis bus nei per trumpas ar per ilgas. Na, o jei nesinorės varžytis, pasiūlysime tinkamiausią sprendimą laisvai pasimėgauti važiavimais kartingu. 

P.S. Viso gimtadienio metu vaikais trasoje rūpinsis ir instruktažą praves mūsų instruktoriai, kurie ne tik papasakos svarbiausias taisykles, bet ir prireikus supažindins su kartingu. 

Nepamirškite pasistiprinti ir atsikvėpti po važiavimų

Energijos pasisemkite užkąsdami savo atsineštų ar su mūsų pagalba paruoštų užkandžių ir gėrimų. Jaukiai įrengtame priimamajame Jūsų lauks didelis stalas ir patogios sofos, kur galėsite patogiai įsitaisyti po važiavimų ar pertraukėlių metu. Ir, žinoma, koks gimtadienis be torto – jo rekomenduojame nepamiršti, juk gimtadienio norą sugalvoti reikės. 🙂 

Pasirūpinkite suvenyrais ir apdovanojimais

Neleiskite pamiršti Jūsų surengtos šventės – pasirūpinkite atminimo suvenyrais ir apdovanojimais varžybėlių dalyviams. Čia galėsite išsirinkti Jūsų pageidaujamus apdovanojimus ar suvenyrus, o esant poreikiui mes galėsime paruošti juos pagal individualų užsakymą. 

  • Taurės; 
  • Medaliai;
  • Dalyvio/gimtadienio diplomai; 
  • Suvenyrinės statulėlės;
  • Kiekviena pozicija gali būti paruošiama pagal išankstinį užsakymą su norimu užrašu. 

Atributai, kurie Jūsų šventę dar labiau pagyvins

Kad šventė būtų jaukesnė, kiekvieno gimtadienio metu mes paruošiame asmeninį sveikinimą į TV ekraną kartodromo priimamajame, jauniausius trasos pilotus apdovanojame “Kartlando” balionais. Esant poreikiui galime įteikti išankstinius gimtadienio kvietimus, kurie neleis draugams pamiršti, kada ir kur laukia smagus kartingo iššūkis. 

Laužykite standartus ir įgyvendinkite savo idėjas

Turite savo gimtadienio šventės viziją – pristatykite ją mums ir mes padėsime ją įgyvendinti. Nenorite apsiriboti vien tik važiavimais kartingu? Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums papildomų užsiėmimų ne važiavimų metu. Esant poreikiui galėsime padėti suorganizuoti ir trenerio pamoką vaikų grupei. 

Kartodromo “Kartlandas” kolektyvas padės įgyvendinti visas Jūsų rengiamo gimtadienio idėjas, o Jums beliks tik išmėginti naujas pramogas ir atsipalaiduoti. 

SUSISIEKITE: 

+370 696 10555 arba el. paštu – info@kartlandas.lt